8 sierpnia 2022 | 22:14

Królowa Bey i jej król, Jay-Z, byli idealną królewską parą na fecie z okazji jej nowego albumu „Renaissance” w Times Square Edition w weekend, ale Page Six słyszy, że niektórzy z ich dworzan wpadli w amok.

„Beyoncé była bardzo miła dla wszystkich, miała [conversations] i podziękowała wszystkim za udział”, mówi źródło, które zauważa, że przybyła z Jay-Z około 22:30

Jednakże, pomimo ultra szczelnej listy, łabędziej okolicy i łaskawych gospodarzy, niektórzy goście wciąż zostali wyrzuceni za złe zachowanie.

„Kilka osób zostało wyrzuconych za bycie pijanym i głupim”, mówi nasz insider. „Nie wiedzieli, jak się zachować”, mówi się nam.

Źródło mówi, że jeszcze więcej osób zostało wyrzuconych „za nagrywanie filmów” Powiedzieli, że „ochrona umieściła taśmę nad obiektywem aparatu w telefonie ludzi, kiedy się zameldowali.”

(Beyoncé jest familijnie surowa w kwestii kontrolowania swojego wizerunku. W 2018 roku Page Six doniósł, że publicysta supergwiazdy wysłał e-mail z prośbą do punktów informacyjnych, aby nie publikowały zdjęć fanów z Coachella, a zamiast tego używały tylko zatwierdzonych ujęć. Jej publicystka również wcześniej próbowała usunąć niepochlebne zdjęcia z Internetu w 2013 roku.)

Donald Glover
Donald Glover pojawił się na Times Square Edition ubrany tak, by zrobić wrażenie.
BlayzenPhotos / BACKGRID

Beyoncé zamieściła zdjęcia ze swojego przybycia na imprezę oraz inne pokazujące jej srebrny strój, który zawierał torebkę z koralikami z nazwą i datą wydania albumu nr 1.

Jej mama, Tina Knowles, zamieściła zdjęcia członkiń Destiny’s Child, Michelle Williams, Leny Waithe, stylisty Beyonce, Ty Huntera i Lali Anthony z imprezy.

Donald Glover, noszący unitard noszący piersi, również wziął udział, wraz z Leonardo DiCaprio, Jill Scott, Telfarem Clemensem i Tylerem Perrym.

Tina Knowles
Mama Tina Knowles zamieściła na Instagramie miłosną wiadomość do swojej córki.
BlayzenPhotos / BACKGRID

„Obserwowałam przez ponad dwa lata całą tę ciągłą ciężką pracę, poświęcanie czasem czasu z rodziną, całonocne sesje, pracę podczas choroby, weekendy, a potem pielęgnowanie trójki dzieci” – napisała Knowles o swojej córce.

Czytaj również:  "Świadomy siebie" Nick Viall (42 l.) "przeleciał" Natalie Joy (24 l.), zanim zaczęli się spotykać

Powiedziała, że widziała też „czas z dala od bardzo wspierającego męża, Krew pot i łzy. Mówię to, aby powiedzieć, że Beyonce pracuje ciężej niż jakikolwiek człowiek, którego znam i zasługuje i zarabia na wszystko. Ona dostaje nic nie jest jej wręczone.”

Słyszeliśmy, że „grali nowy album całą noc, non-stop” na imprezie, nazwanej „Club Renaissance” I że przestrzeń była udekorowana neonami z nazwami piosenek i tekstami.

Questlove napisał na Twitterze: „Nie wiem nawet, czy wolno mi to powiedzieć, ale dosłownie patrzyłem, jak cały klub LOSE IT. Renaissance zagrał od początku do końca 3 razy. . . Nigdy nie widziałem czegoś takiego.”

Beyoncé i Jay-Z uczestniczyli również w ten weekend w imprezie dla Kendricka Lamara w Dumbo House, gdzie „Swimming Pools (Drank),” raper wystąpił, a „męskie groupies,” ciągle próbowały zbliżyć się do Bey i Jay-Z, mówi źródło.