środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

CAA ogłasza rundę awansów na agentów

Creative Artists Agency awansowała sześciu absolwentów swojego programu szkoleniowego dla agentów i kadry kierowniczej CAA Elevate na pełnoprawnych agentów.

Chris Burrus zostaje agentem w dziale tras muzycznych, z siedzibą w Nashville. Dołączył do CAA w 2018 roku jako asystent, a wcześniej odbył staże w ole Publishing, Capitol Christian Music Group i Yep Roc Music Group.

Z siedzibą w Los Angeles, nowy agent Inder Gill będzie służył w zespole finansowania mediów, koncentrując się na reprezentowaniu filmów finansowanych przez indie. Gill, który rozpoczął pracę w mailroomie CAA w 2017 roku, pomógł podpisać umowę Anupamowi Tripathi, który zagrał Ali Abdula w południowokoreańskim dramacie survivalowym Netflixa Squid Game.

A Sophie Kavanagh awansowała na agenta w dziale commercial endorsements, z siedzibą w biurze w Nowym Jorku. Dołączyła do CAA w 2018 roku jako asystent w dziale commercial endorsements, przed wejściem na pokład programu CAA Elevate w czerwcu 2021 roku.

I londyński Zakaria Laaboudi dołączył do CAA Sports w 2018 roku, jako asystent i segued do CAA Elevate w październiku 2021 roku. Gdzie indziej, pochodzący z Los Angeles Arlen Papazian zostaje agentem w grupie podcastów, dołączywszy do CAA w dziale poczty w 2019 r.

I Kara Petit deski globalny dział telewizyjny jako agent, pracując z najlepszych międzynarodowych reżyserów, pisarzy, aktorów i producentów, takich jak Hwang Dong-Hyuk, Lee Myung-Woo, Anupam Tripathi, Ryoo Seung-wan i TAPAS MEDIA. Petit najpierw pracował w mailroomie CAA w 2018 roku, zanim został globalnym koordynatorem telewizyjnym w zeszłym roku.

CAA Elevate w czasie pandemii został przebudowany jako program szkolenia agentów, aby być bardziej jak mini-MBA intensywny program i mniej jak tradycyjna trasa pocztowa.

Czytaj również:  Gwen Stefani szczerze o godzeniu macierzyństwa i No Doubt: "Miałam tyle niepewności"

Latest Posts

Nie przegap