sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Cardi B dementuje plotki o pojednaniu z Offsetem po wspólnie spędzonych świętach Bożego Narodzenia

Cardi B najwyraźniej zdementowała plotki, jakoby wróciła do swojego męża, Offseta, po tym, jak rozwiedziona para ponownie spotkała się na Boże Narodzenie ze swoimi dziećmi.

Wirusowy tweet @TheePopFeed twierdził w środę, że „Cardi B oficjalnie przyjęła Offseta z powrotem po 12 dniach.”

Fan zareagował następnie klipem gwiazdy „The Real Housewives of Atlanta” Kandi Burruss, mówiąc współgwieździe Porsha Williams: „Po prostu to wymyśliłeś.”

Fani o orlich oczach zauważyli, że 31-letni raper „Be Careful” „polubił” wideo, potwierdzając tym samym, że oryginalny tweet był nieprawidłowy.

„Nie oczekują, że ludzie, którzy mają razem dzieci, będą współrodzicami” – odpowiedział jeden z fanów.

Cardi B zasugerowała, że ona i Offset nie wrócili do siebie, pomimo ponownego spotkania na Boże Narodzenie po ich rozstaniu. Cardi B/Instagram
Para wywołała plotki o pojednaniu po świętowaniu świąt z dziećmi. iamcardib/Instagram

„Czy nie mogła pójść dla siebie i Wave🙄”, zapytał inny zwolennik.

„Wszyscy ciężko traktujecie Cardi. Jakby to był jakiś koleś, z którym tylko się wygłupiała. To jej mąż, ojciec jej dzieci” – zauważyła trzecia osoba. „Pozwólcie im zająć się ich MAŁŻEŃSTWEM, wiem, że wielu z was nie wie, jak to się dzieje, ale ludzie przechodzą przez to, ale nie oznacza to, że zjednoczony front nie wydarzy się dla ich dzieci!”

Fani byli przekonani, że Cardi i Offset odnowili swój związek zaledwie kilka tygodni po ich ostatnim rozstaniu, kiedy para świętowała Boże Narodzenie razem z dwójką swoich dzieci: Kulture, lat 5, i Wave, lat 2.

Cardi i Offset opublikowali filmy z Kulture i Wave w Boże Narodzenie.
Kulture otworzyła prezenty od swoich rodziców podczas rodzinnego spotkania. Cardi B/Instagram

Cardi i 32-letni członek Migos opublikowali w mediach społecznościowych filmy, na których ich dzieci otwierają prezenty, co sprawiło, że wielu obserwujących uwierzyło, że ich małżeństwo wróciło do normy.

„Myślałem, że minie przynajmniej do 2024 roku, zanim Cardi wróci do Offseta. Najwyraźniej się myliłam 😭💔” – napisała na Twitterze jedna z osób.

„lol, oszukali wszystkich” – dodała druga osoba.

Cardi pokazała również zdjęcia z ich wystawnej imprezy bożonarodzeniowej. Cardi B/Instagram
Ich dzieci miały własną choinkę. Cardi B/Instagram

„Czy to całe zerwanie było kłamstwem? 😤😳”, zapytał inny.

Czytaj również:  wychowanka 'RHOBH' Taylor Armstrong wspomina, że Wendy Williams ujawniła jej obraźliwe małżeństwo

Jednak kilku użytkowników mediów społecznościowych zwróciło uwagę, że para prawdopodobnie spotkała się na wakacje ze względu na swoje małe dzieci.

„Cieszę się, że radzą sobie ze wspólnym rodzicielstwem bez robienia skandalu. Szczęśliwi dla swoich dzieci” – napisał jeden z fanów.

Cardi potwierdziła swoje ostatnie rozstanie z Offsetem na początku tego miesiąca. Hagop Kalaidjian/BFA.com

„Nie wrócili do siebie, tylko współrodzicielstwo dla Kulture Respect that”, napisała druga osoba.


Więcej na Page Six, które kochasz …

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Cardi i Offset po raz pierwszy wywołali spekulacje na temat rozstania na początku tego miesiąca, kiedy przestali obserwować się nawzajem w mediach społecznościowych. Raper „WAP” potwierdził ich rozstanie kilka dni później.

W tym czasie krążyły plotki, że MC „Walk It Talk It” zdradzał swoją żonę z innym raperem Chriseanem Rockiem – czemu zaprzeczył.

Raperzy potajemnie pobrali się w 2017 roku. Neil Rasmus/BFA.com/Shutterstock

Cardi przyznała, że nie wie, czy plotki o niewierności są prawdziwe, ale powiedziała, że chce odejść od męża, którego potajemnie poślubiła we wrześniu 2017 roku.

„Chcę rozpocząć 2024 rok świeża, otwarta. Jestem ciekawa nowego życia, nowego początku. Jestem podekscytowana” – powiedziała.

To nie pierwszy raz, kiedy plotki o zdradzie wstrząsnęły ich małżeństwem.

Mają razem dwójkę dzieci. iamcardib/Instagram

Rozstali się na krótko pod koniec 2020 roku wśród spekulacji, że Offset był wielokrotnie niewierny. Jednak Cardi wybaczyła mu i wkrótce potem wrócili do siebie.

Niedawno Offset oskarżył Cardi o zdradę w czerwcu ubiegłego roku. Jednak aktorka „Hustlers” stanowczo zaprzeczyła temu twierdzeniu.

Offset jest także ojcem trójki dzieci z poprzednich związków: Jordan, 14 lat, Kody, 8 lat i Kalea Marie, 8 lat.

Latest Posts

Nie przegap