środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Celine Dion powraca do mody na okładce Vogue France: „Ujawniam swoje piękno” w wieku 55 lat

Ooh la la, Celine.

Celine Dion opowiedziała o swoich zmaganiach z syndromem sztywnej osoby w nowym wywiadzie dla Vogue France, wyglądając na pełną życia, gdy prezentowała się w stylizacji bez stanika na jednym z dwóch zdjęć na okładkę z maja 2024 roku.

56-letnia piosenkarka „My Heart Will Go On” pozowała topless pod białą zapinaną na guziki koszulą Balenciaga na pierwszej wersji okładki, zakrywając klatkę piersiową jedną ręką, zaciskając usta, a drugą trzymając w powietrzu.

Na alternatywnym zdjęciu z okładki Dion miała na sobie rozmyty różowy płaszcz Alaïa. Vogue France
W majowym wydaniu magazynu Dion wystąpiła w płaszczu Saint Laurent i zawijanej sukience. Cass Bird/Vogue France
Na jednym zdjęciu gwiazda wystąpiła w bluzce Schiaparelli bez spodni. Cass Bird/Vogue France

Legendarna gwiazda dodała małą białą sportową spódniczkę od projektanta i czarne rajstopy Calzedonia w sesji zdjęciowej, która została zaaranżowana przez stylistę gwiazd Law Roach i sfotografowana przez Cass Bird.

Na drugim zdjęciu z okładki, piosenkarka „I Drove All Night” ubrana była w wełniany płaszcz Alaïa wraz z różowymi czółenkami, nosząc pastelowy look z ramion niczym suknię wieczorową.

Na innym zdjęciu pozowała z płaszczem podciągniętym do góry, aby całkowicie zakryć głowę, a na zdjęciu widoczne były tylko jej nogi i szpilki z paskiem na kostce.

Dion modelowała skórzany trencz Jacquemus dla Vogue France. Cass Bird/Vogue France
„Po wydaniu mojego pierwszego albumu w języku angielskim, mogłam kupować ubrania od projektantów i zaczęłam czytać magazyny o modzie” – powiedziała. GC Images
Piosenkarka niespodziewanie pojawiła się na tegorocznej gali Grammy. Getty Images for The Recording Academy

Dion, która pod koniec 2022 roku ogłosiła, że walczy z rzadką chorobą neurologiczną zwaną zespołem sztywnej osoby, otworzyła się na temat swojego stanu w Vogue, dzieląc się: „Nie pokonałam choroby, ponieważ wciąż jest we mnie i zawsze będzie. Mam nadzieję, że znajdziemy cud, sposób na wyleczenie jej dzięki badaniom naukowym, ale na razie muszę nauczyć się z nią żyć.”

Piosenkarka „It’s All Coming Back to Me Now” kontynuowała, że co tydzień przechodzi przez pięć dni intensywnej „terapii sportowej, fizycznej i wokalnej”.

„Albo trenuję jak sportowiec i pracuję bardzo ciężko, albo wyłączam się i to koniec, zostaję w domu, słucham moich piosenek, stoję przed lustrem i śpiewam sobie” – powiedziała Dion, dodając „Chcę być najlepsza, jak tylko potrafię.”

Czytaj również:  Kourtney Kardashian: Lekarz kazał mi pić c-m Travisa Barkera 4 razy w tygodniu

Jeśli chodzi o jej związek z modą, piosenkarka „Power of Love” powiedziała, że stara się nie przyjmować gratisów.


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Dion wstrzymała publiczne występy, gdy przechodziła terapię z powodu syndromu sztywnej osoby. Getty Images
Gwiazda wzięła udział w rozdaniu nagród Grammy 2024 w długim płaszczu na bladoróżowej sukni. Getty Images for The Recording Academy
Dion, która ma 13 rodzeństwa, powiedziała, że zawsze dostawała rzeczy z rąk do rąk i wykorzystała swoją pierwszą wypłatę, aby kupić sobie ubrania. GC Images

„Zawsze kupowałam wszystko sama. Nie chciałam pożyczać”, powiedziała Vogue France, wyjaśniając, że była to „forma szacunku”

„Ludzie płacą, aby przyjść i usłyszeć jak śpiewam, więc płacę, aby kupić sobie ubrania od projektantów” – powiedziała Dion.

Na koniec ikona popu powiedziała, że była „zaszczycona”, że została poproszona o pozowanie w Vogue France w tym roku, ponieważ „miała lepsze zdrowie i urodę w wieku 30 lat”, ale „nie została wtedy poproszona o zrobienie tego”

„Jestem bardzo dumna, że w wieku 55 lat poproszono mnie o ujawnienie mojego piękna” – powiedziała, podsumowując: „Dziś jestem kobietą, która czuje się silna i pozytywnie patrzy w przyszłość. Jeden dzień na raz.”

Latest Posts

Nie przegap