czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Cheryl Burke radzi celebrytom, aby „byli singlami”, jeśli biorą udział w „Tańcu z gwiazdami

Absolwentka „Tańca z gwiazdami” Cheryl Burke zdradza, dlaczego w hitowym programie ABC czasami dochodzi do romansów między zawodowymi tancerzami a ich sławnymi partnerami.

W ostatnim odcinku swojego podcastu Sex, Lies and Spray Tans, profesjonalna tancerka potwierdziła, że miała trzy „showmances” podczas swojego pobytu w serialu, po tym jak została zapytana, dlaczego tak wiele par zaczyna się umawiać.

„To zaaranżowane małżeństwo…. I jest czarno-białe. Albo się kochamy, albo naprawdę nienawidzimy” – wyjaśniła.

Burke, która opuściła Dancing With the Stars w 2022 roku po 26 sezonach, powiedziała, że tworzące się związki są częściowo spowodowane tym, że zawodnicy muszą być stale „wrażliwi”, a także wymagającym harmonogramem prób, który wymaga od par spędzania „szalonej” ilości czasu razem.

„To takie intymne, a ty utknąłeś z tą osobą… lepiej przynajmniej postarać się, żeby to zadziałało” – powiedziała. „Zbliżasz się na tak wiele sposobów. Ci celebryci są tak wrażliwi, ponieważ aby odnieść sukces, musisz wszystko rozebrać. I tylko to? Założę się, że większość tych żonatych celebrytów nigdy nawet nie zrobiła tego ze swoimi [partnerami]”

Burke podzielił się kilkoma radami dla celebrytów, którzy chcą wziąć udział w konkursie tanecznym: „Bądź singlem, jeśli bierzesz udział w Tańcu z gwiazdami. To wszystko, co mówię.”

Tancerka została później zapytana, czy kiedykolwiek zakochała się w którymś ze swoich partnerów na przestrzeni lat, ale Burke zauważyła, że jej „showmanse” były jedynie wynikiem „pożądania”.

„To nie jest miłość, prawda?” powiedziała. „To jest w tym momencie. Potem myślisz: „Chwileczkę, jaka jest ta osoba w prawdziwym świecie?”

Podczas swojego pobytu w Dancing With the Stars, Burke stała się pierwszą profesjonalistką, która wygrała program i pierwszą osobą w historii franczyzy, która została dwukrotnym mistrzem Mirrorball Trophy.

Czytaj również:  Dakota Johnson wspomina o "chaosie" związanym z kręceniem trylogii 'Fifty Shades of Grey'

Latest Posts

Nie przegap