18 maja 2022 | 9:38pm

Do Irlandii i dalej!

Chłopak Dolores Catanii, Paul „Paulie” Connell, śmieje się z porównania Franka Catanii do Buzza Astrala – i włącza się do żartu.

Podczas wtorkowego „Real Housewives of New Jersey” Season 12 reunion conclusion, były mąż Dolores wyjaśnił, dlaczego nie jest zbyt chętny na jej nowego mężczyznę, żartując, że pochodzący z Dublina przypomina figurkę akcji „Toy Story”.

„Byłem trochę smutny!!! TBH,” Connell quipped do The Holy Bravo, gdy zapytano go, jak czuje się z komentarzem. „Teraz wszyscy wiedzą, że jestem prawdziwym superbohaterem”.

Zamieścił również zdjęcie Mr. Potato Head na swojej Instagram Story i oznaczył Franka, sugerując, że jeśli jest „Buzzem Connellem”, Frank jest animowanym spudem z filmu.

Paulie Connell poses for a selfie with Dolores Catania
Chłopak Dolores Catania, Paul „Paulie” Connell, wyśmiał porównanie Franka Catania do Buzza Astrala.
dolorescatania/Instagram

Podczas gdy przystojny biznesmen przyjął żart w spokoju, „Patterson Dolores”, 51, był daleki od łaskotek.

„Ty skurwysynu!” krzyknęła na Franka po tym, jak zrobił tę uwagę. „Jesteś pieprzonym dupkiem.”

„Słuchaj, ja i Paulie nie widzimy się dokładnie oko w oko”, wyjaśnił ukochany „Househusband” do reunion wrangler Andy Cohen. „Paulie chyba nie rozumie mojego i Dolores związku”.

Buzz Lightyear
Dolores nie uznała tego komentarza za zabawny i nazwała Franka „sukinsynem.”
ASSOCIATED PRESS

Jak zauważył Cohen, niewielu by to zrobiło. Byli małżonkowie, którzy stali się najlepszymi przyjaciółmi są tak blisko, że Frank mieszka z ostatnim byłym chłopakiem Dolores, Davidem Principe.

„Dolores jest szczęśliwa. To wszystko, co się dla mnie liczy” – kontynuował Frank. „Ale staję w obronie naszego związku”.

Według Franka, „podjął on wysiłek”, aby poznać Connella i nawet zaprosił go na kolację, ale do spotkania „nigdy nie doszło.”

Dolores, która wciąż była wściekła z powodu pęknięcia Buzza Astrala, wtrąciła się, aby wyjaśnić, „Daj nam trochę czasu. Niech się ugruntuje w naszym związku, aby mógł być bezpieczny, aby cię poznać. My [Dolores and Frank] jesteśmy dużo do ogarnięcia, więc zrozum to.”

Czytaj również:  'RHONJ' recap: Gia mówi, że to "smutne", że Melissa musi "kłamać", aby Teresa "wyglądała źle

„W 100 procentach tak… Po prostu oczekiwałem od niego więcej, bo jest superbohaterem”, odpowiedział Frank w żartach.

Frank Catania at a fashion show in 2019
Frank wyjaśnił, że zdarza mu się „bronić” swoich relacji z byłą żoną.
Getty Images

Podczas ekskluzywnego wywiadu Page Six z Dolores w zeszłym tygodniu, poznaliśmy mężczyznę, który nie omieszkał pochwalić się swoimi mięśniami przed zachwytem nad swoją „przyziemną” liderką.

„To, co widzisz, jest tym, co dostajesz. Nie ma w niej nic na siłę” – powiedział nam w swoim czarującym dialekcie dyrektor generalny Eco Electrical Services. „Ludzie pytają mnie, jak, 'Hej, czy ten program jest prawdziwy?’ Odpowiadam, 'Jest bardzo prawdziwy. To jest tak szczere, jak ona jest.”

„Jest po prostu bardzo szczerą, dobrą osobą i miło jest mieć kogoś, kto cię wspiera i ma twoje plecy.”