poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Chris Cuomo opowiada o nagłym odejściu z CNN: „Nie podoba mi się, jak to się skończyło”

Chris Cuomo odwiedził w piątek program HBO’s Real Time With Bill Maher i zastanowił się nad swoim odejściem z CNN.

Na początku rozmowy gospodarz Bill Maher zapytał Cuomo, czy jest zadowolony, że jego niedawno uruchomiony podcast, The Chris Cuomo Project, zyskał uwagę. Cuomo był wcześniej gospodarzem CNN, dopóki kanał kablowy nie porzucił go w grudniu w związku z pojawiającymi się szczegółami, że doradzał swojemu bratu, byłemu gubernatorowi Nowego Jorku Andrew Cuomo, w sprawie zarzutów o molestowanie seksualne.

„Szczęśliwy – prawdopodobnie nie jest to właściwe słowo” – odpowiedział Cuomo. „Czuję, że straciłem poczucie celu na jakiś czas z powodu tego, jak wszystko się skończyło”

Cuomo powiedział, że jego celem w przyszłych projektach jest „przebicie się przez toksyczny dwuskładnik polityki partyzanckiej i przemówienie do ogromnego ciała ludzi w tym kraju, którzy są po prostu zwykli i chcą, aby rzeczy miały sens.”

Kiedy Maher zapytał, czy czuje się dobrze, słysząc raporty, że oceny CNN w jego byłym przedziale czasowym są znacznie niższe od jego odejścia, Cuomo powiedział, że nie i że nie wierzy w schadenfreude. „To wspaniała organizacja, a oni są tam wspaniałymi ludźmi”, powiedział. „Chcę dobrych rzeczy dla ludzi tam. Nie podoba mi się, jak to się skończyło. Miałem świetny zespół, z którym nie zdążyłem się pożegnać. Chcę po prostu iść dalej.”

Odnośnie tego, jak brat Andrew radzi sobie po rezygnacji z funkcji gubernatora Nowego Jorku w sierpniu, Chris powiedział: „Mam powiedzieć: 'Och, jest świetny’, ale to byłoby to, co nazywamy bzdurą, prawda?” Dziennikarz dodał: „Toczył walkę, a ja to obserwowałem i jestem dumny z tego, jak sobie radzi.”

Cuomo omówił również swój własny, nowo ogłoszony primetime show w sieci kablowej NewsNation, który ma zadebiutować tej jesieni: „Idę do NewsNation, ponieważ wierzę w powstające media i myślę, że NewsNation ma szansę nie być postrzegane jako groupthink”.

Czytaj również:  Prognoza Feinberga: Pierwsze oscarowe prognozy Scotta po Złotych Globach oraz nominacjach do nagród SAG i DGA

Latest Posts

Nie przegap