poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Chris Evans i żona Alba Baptista trzymają się za ręce podczas rzadkiej randki na imprezie przed Oscarami

To randka Chrisa Evansa i jego żony, Alby Baptisty.

Nieuchwytna para została sfotografowana opuszczając Sunset Tower Hotel w West Hollywood w Kalifornii, w piątek wieczorem, po tym jak agencja talentów CAA zorganizowała imprezę przed Oscarami dla najgorętszych gwiazd.

42-letnia Evans i 26-letni Baptista trzymali się za ręce, gdy opuszczali elegancką przestrzeń imprezy, a portugalska aktorka ubrana była w białą, dopasowaną suknię z odkrytymi ramionami, która miała krawat zdobiący jej klatkę piersiową.

Gwiazda „Knives Out” pasowała do jego żony w białej koszuli, dopasowanych szarych spodniach i brązowych butach.

Prywatna para została sfotografowana trzymając się za ręce, gdy opuszczali imprezę, która odbyła się w Sunset Tower Hotel w West Hollywood w Kalifornii. The Daily Stardust / BACKGRID
Portugalska aktorka emanowała elegancją w białej sukni z odkrytymi ramionami. Getty Images
Gwiazda „Kapitana Ameryki” założyła białą koszulę i dopasowane szare spodnie. Getty Images

Zakochane gołąbki zostały ostatnio zauważone w styczniu w Funke w Beverly Hills w Kalifornii. Zjedli tam obiad z Robertem Pattinsonem i jego narzeczoną Suki Waterhouse, a także Adrienem Brody i jego dziewczyną Georginą Chapman.

Page Six poinformowała, że Evans i Baptista zawarli związek małżeński we wrześniu ubiegłego roku podczas dwóch ceremonii – jedna odbyła się w ich domu w Bostonie, a druga w rodzinnym kraju Baptisty, Portugalii.

Na pierwszej ceremonii pojawili się goście z listy A, w tym niektóre gwiazdy Marvela, takie jak Scarlett Johansson, Robert Downey Jr, Chris Hemsworth i Jeremy Renner.

Evans i Baptista przeszli do ołtarza we wrześniu 2023 roku. chrisevans/Instagram
Ślub odbył się w dwóch ceremoniach. chrisevans/Instagram

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała Page Six, że nowożeńcy bardzo poważnie traktowali swoją prywatność i zmusili każdego uczestnika do podpisania umowy o zachowaniu poufności.

„[Obie ceremonie] były po prostu … cudowne i piękne”, Evans tryskał w październiku 2023 roku na New York Comic Con.

„Planowanie ślubu to dużo – dla tych z was, którzy są małżeństwem, wiecie, że to wymaga wiele od was” – dodał.


Page Six jest na żywo z Oscarów! Zarejestruj się, aby wysyłać do nas wiadomości tekstowe, aby otrzymywać informacje przez cały weekend.


W październiku 2023 roku Evans opisał ich ceremonie jako „cudowne i piękne” chrisevans/Instagram
Gwiazda Marvela i Baptista po raz pierwszy wywołali plotki o randkach w listopadzie 2022 roku, kiedy widziano ich trzymających się za ręce w Nowym Jorku. chrisevans/Instagram

„Ale teraz, kiedy mamy to już za sobą, po prostu cieszymy się życiem, przygotowując się do jesieni – mojej ulubionej pory roku. To teraz najlepsza pora roku.”

Czytaj również:  George Clooney wie, że ożenił się z Amal: "Każdy" się z tym zgodzi

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Gwiazda „Gray Man” i Baptista po raz pierwszy potwierdzili plotki o randkach w listopadzie 2022 roku, kiedy to zostali zauważeni trzymając się za ręce podczas spaceru po nowojorskim Central Parku.

Wiadomość o ich romansie pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak Evans został nazwany przez People „Najseksowniejszym żywym mężczyzną” Podczas wywiadu powiedział publikacji, że szuka partnera na zawsze i wymienił cechy, które preferuje u kobiety.

Doniesiono, że spotykali się od ponad roku, zanim ich romans został potwierdzony. chrisevans/Instagram
Wiadomość o ich związku pojawiła się po przyznaniu Evansowi tytułu „Sexiest Man Alive” przez People. chrisevans/Instagram

„Uważam, że pewien poziom pokory jest seksowny, ale niekoniecznie oznacza to fizyczność. Po prostu uważam, że bardzo mądrze jest uznać, że możesz nie wiedzieć [wszystkiego]” – wyjaśnił.

„Mądrze jest uznać, że możesz się mylić. Mądrze i dojrzale jest móc powiedzieć: „Przepraszam, popełniłem błąd”, być wrażliwym i nie zawsze szukać argumentów lub przenosić sprawy w miejsce kłótni” – kontynuował aktor „Kapitana Ameryki”.

„To wymaga dużej dojrzałości i uważam to za bardzo seksowne.”

Latest Posts

Nie przegap