2 lipca 2022 r. | godz. 10:59

Ta gwiazda rzeczywistości zamknęła się na analogu primo.

Chrishell Stause z „Selling Sunset” otworzyła się w tym tygodniu dla Vogue na temat jej pączkującego związku z australijskim muzykiem G Flipem, rozwijając się o tym, jak ich dynamika czuje się „odblokowana”

„To jest, gdy mają klucz do twojego serca, ale ściany są w dół i nie ma żadnych zasad lub przepisów, tylko miłość i wsparcie”, powiedziała. „Plus, to wiąże się z nieruchomości, które jest rzeczywiście dość słodkie!”

Absolwentka „All My Children”, 40, ujawniła z powrotem w maju 2022 roku na specjalnym odcinku reunion „Selling Sunset”, że zaczęła spotykać się z G Flipem, 27, który identyfikuje się jako nie-binarny i używa zaimków they/them.

Ta dwójka połączyła się w trakcie kręcenia parnego teledysku do singla G Flipa „Get Me Outta Here” Stause grała miłosne zainteresowanie G Flipa w ekranowej narracji, która kulminuje w momencie, gdy nieobecne na ekranie gołąbki rzucają się w wir przygranicznej sesji make-out w sklepie spożywczym.

Chrishell Stause and G Flip
Stause ujawniła publicznie swój związek w maju 2022 roku na odcinku „Selling Sunset.”
Getty Images dla MTV

Dni po tym, jak Stause wyszedł publicznie ze związkiem, G Flip zrobił sobie tatuaż na nodze z tytułem piosenki.

W wywiadzie dla Vogue, Stause opisała również magnetyczną osobowość swojego partnera jako korzeń jej przyciągania do nich, i jak to nadal sprawia, że iskry lecą.

„Myślę, że moją ulubioną częścią jest po prostu bycie wokół G,” powiedziała. „To takie podnoszące nastrój doświadczenie; jeśli kiedykolwiek miałeś przyjemność być z nimi w jednym pokoju, szybko zobaczyłbyś, co mam na myśli”.

Uwielbiam czuć to nieskończone wsparcie wynikające z tego, że po prostu chcę, aby druga osoba była w pełni tym, kim jest” – dodała.

Czytaj również:  Król Karol życzył wnukowi Archiemu wszystkiego najlepszego po koronacji