18 lipca 2022 | 9:21pm

Chrissy Teigen świętuje rok trzeźwości, jednocześnie zastanawiając się nad swoimi przeszłymi związkami z alkoholem.

„Ani kropli alkoholu w ciągu 365 dni!” ogłosiła w poniedziałek na Instagramie z filmem pokazującym ją spędzającą czas z mężem, Johnem Legendem, i ich dziećmi, 6-letnią córką Luną i 4-letnim synem Milesem.

Teigen przyznała, że czasami tęskni za „poczuciem luzu i beztroski”, ale przyznała, że picie po prostu nie dało jej „tego fajnego uczucia” pod koniec.

„Piłam, aby zakończyć szalony niepokój, który później w większości odszedł, kiedy – dostać to – rzucić picie!” wyjaśniła, dodając, że czuje się „naprawdę dobrze”, mimo że czasami coraz „sfrustrowany” nad dni, które powinna „pamiętać sposób lepiej.”

Chrissy Teigen ogłosiła, że jest rok trzeźwa na Instagramie w poniedziałek.
FilmMagic

Podała kilka przykładów, „jak wtedy, gdy wypiłam cafe patron i zasnęłam, podczas gdy szef kuchni Outback Steakhouse uczył mnie (moich przyjaciół), jak zrobić bloomin cebulę w moim domu.

„Szkoda, że się nie obudziłam.”

The model-turned-cookbook author also wishes she „remembered really any awards show,” noting that she often looks at pictures of herself „from huge moments in life” and feels her eyes look „gone.”

Chrissy Teigen and John Legend at an event in Beverly Hills in March 2022
Jej mąż, John Legend, skomentował, że jest z niej „soooooo dumny”.
Getty Images

Niektóre zdjęcia, jak wyjaśniła, pochodzą z „prawdziwych sesji zawodowych”, podczas gdy inne uchwyciły „plażowe dni z rodziną”.

„Podczas gdy szczerze STILL nie wiem, czy nigdy więcej nie będę pić, wiem, że nigdy nie chcę być w ten sposób ponownie. I na razie żaden nie jest najlepszy” – napisała. „Pozwolę, by pojawiły się złe sny i spróbuję je uporządkować na terapii, bez wódy.”

Teigen, 36, zakończyła swój post tagując Outback Steakhouse i prosząc o „kwitnącą cebulę redo.”

Chrissy Teigen on
Teigen przyznała, że picie nie dało jej „tego fajnego uczucia” pod koniec.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Tysiące osób zalało sekcję komentarzy wiadomościami z gratulacjami, w tym jej zdobywca Grammy.

Czytaj również:  CC Sabathia mówi, że Manny Ramirez myli się nazywając Jetera "zwykłym graczem

„Soooooo dumny z ciebie, moja silna piękna żona!” Legend, 43, gushed, podczas gdy ikona supermodelek Naomi Campbell dodała: „Well done @chrissyteigen … jest lepiej po tej stronie. Uwielbiam być w odzysku. Sending love ❤️.”

Teigen świętowała różne kamienie milowe w swojej podróży do rocznej trzeźwości, w tym na jej sześciomiesięcznym znaku i jej 50-dniowym znaku.

Chrissy Teigen and John Legend with kids Miles and Luna
Ona i Legend dzielą córkę Lunę i syna Milesa.
chrissyteigen/Instagram

Zaczęła eksperymentować z boutami trzeźwości w listopadzie 2020 roku, dzieląc się tą wiadomością z fanami w następnym miesiącu.

W tym czasie przypisała sobie książkę Holly Whitaker „Quit Like a Woman: The Radical Choice to Not Drink in a Culture Obsessed with Alcohol” za zainspirowanie jej decyzji o wytrzeźwieniu.

Teigen była otwarta na temat swoich zmagań z alkoholem w ostatnich latach, ujawniając w 2017 roku, że ograniczała alkohol, ponieważ nie wiedziała, jak wypić tylko jednego drinka. W tym czasie zauważyła, że nadużywanie alkoholu przebiega w jej rodzinie.