czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Chynna Phillips mówi, że małżeństwo z Billym Baldwinem było „prawdziwą walką” i przyznaje, że „rozstali się na 6 miesięcy”

Chynna Phillips ujawniła, że ona i jej mąż, Billy Baldwin, „rozstali się na sześć miesięcy” po tym, jak poświęciła swoje życie chrześcijaństwu.

„Jestem z Billym od 32 lat i mamy niesamowite małżeństwo, ale zdecydowanie mieliśmy najtrudniejsze lata w naszym małżeństwie w ciągu ostatnich kilku lat. To była prawdziwa walka”, podzieliła się w filmie opublikowanym w sobotę na jej kanale YouTube.

„Myślę, że to dlatego, że po prostu głęboko zanurzyłam się w Jezusie i myślę, że on nie bardzo wiedział, co z tym zrobić, ponieważ to był cały Jezus, cały czas.”

Phillips – która poślubiła aktora w 1995 roku – powiedziała, że ona i Baldwin rozstali się na sześć miesięcy, choć nie sprecyzowała kiedy.

Muzyk wcześniej złożył pozew o rozwód z 60-letnim Baldwinem w marcu 2010 roku, ale wycofał dokumenty zaledwie kilka dni później.

Wyjaśniła również, że ona i jej mąż zmagali się z więzią dotyczącą ich interesów.

Chynna Phillips przyznała, że małżeństwo jej i męża Billy’ego Baldwina było „prawdziwą walką” Chynna Phillips Baldwin/YouTube
Muzyk ujawnił, że ona i Baldwin „rozstali się na sześć miesięcy” Jeff Kravitz/FilmMagic

„Czasami mówił: 'Nie interesujesz się rzeczami, którymi ja się interesuję. Nie interesujesz się polityką, nie interesujesz się wrestlingiem, nie zajmujesz się filantropią, którą ja się zajmuję” – powiedział autor piosenki „Hold On”.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Zrobiliśmy razem kilka rzeczy i to było niesamowite i bardzo satysfakcjonujące, ale nigdy tak naprawdę nie znaleźliśmy tej jednej rzeczy, której oboje moglibyśmy się uchwycić i zrobić razem jako zespół” – kontynuowała.

„Więc modlę się w 2024 roku, abyśmy znaleźli tę jedną rzecz, którą oboje możemy zrobić razem i która będzie naprawdę satysfakcjonująca.”

Phillips i Baldwin mają razem trójkę dzieci. WireImage

55-latka, która dzieli z Baldwinem trójkę dzieci, podkreśliła, że „zmienia się” i „rośnie” od czasu, gdy poznała gwiazdę „Fair Game” w wieku 20 lat.

Czytaj również:  Jesse James zaprzecza, że zdradzał ciężarną żonę, przyznaje się do pisania sms-ów z byłą

„Nie jestem tą samą osobą, którą byłam 30 lat temu i nie chcę mieć tego samego małżeństwa, które mieliśmy 30 lat temu. Nadszedł czas, abyśmy dojrzeli i dorośli” – dodała.

Przedstawiciel Baldwin nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Latest Posts

Nie przegap