środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Ciężarna Mandy Moore debiutuje na pierwszym zdjęciu: „Nie muszę już próbować kamuflażu

Mandy Moore podzieliła się pierwszym zdjęciem swojego rosnącego brzuszka dzień po ogłoszeniu ciąży. Mandy Moore/Instagram

Mandy Moore rośnie i promienieje.

Dzień po ogłoszeniu, że jest w ciąży ze swoim trzecim dzieckiem, aktorka wzięła udział w swoim Instagram Story, aby dać fanom wgląd w jej brzuch.

„Last night’s lewk”, napisała na szczycie lustrzanego selfie, na którym widać, jak trzyma się za guz, kołysząc się w koronkowej sukience z nadrukiem geparda. „Chyba nie muszę już próbować się kamuflować.”

Moore podzieliła się wiadomością o swojej trzeciej ciąży w piątek, pokazując swoich dwóch synów, Augusta i Oscara, kołyszących się w „dużych” i „średnich” koszulach w poście na Instagramie.
Ujawniła, że powita dziewczynkę w podpisie.

40-letnia Moore ujawniła swoją ciążę w piątek, dzieląc się zdjęciem swoich dwóch małych dzieci, Augusta i Oscara, ubranych w koszulki „starszego” i „średniego” brata.

„Czasami życie naśladuje sztukę. Trzeci z naszej własnej Wielkiej Trójki już wkrótce” – podpisała słodkie zdjęcie, odnosząc się do swoich ekranowych dzieci w „This Is Us”

„Nie mogę się doczekać, aż ci chłopcy będą mieli siostrzyczkę. 💓💓💓.”

Piosenkarka „Cry” dzieli 3-letniego Augusta, nazywanego „Gus” i 19-miesięcznego Oscara, nazywanego „Ozzie”, ze swoim mężem Taylorem Goldsmithem.

Moore od lat głośno mówiła o tym, że chce zostać matką.
W styczniu szczerze opowiedziała o tym, jak lekarz powiedział jej, że prawdopodobnie nie będzie w stanie nosić dzieci.
Podczas swojej refleksji opisała bycie mamą jako „piękny, niechlujny, bezsenny dar.”

Ona i frontman Dawes zawarli związek w 2018 roku po trzech latach spotykania się.

Na początku tego roku Moore szczerze opowiedziała o tym, jak kiedyś powiedziano jej, że nie będzie w stanie zajść w ciążę po tym, jak przez całe życie marzyła o macierzyństwie.

„Zawsze chciałam być mamą. … był czas, kiedy myślałam, że nie będę mogła mieć dzieci” – napisała w styczniu na Instagramie. „Pamiętam, jak lekarz powiedział mi, że mam niewielkie szanse na zajście w ciążę… a potem, ku naszemu zaskoczeniu, zaszłam w ciążę z Gusem”

Moore była matką trójki dzieci w „This is Us” Mandy Moore/Instagram
Przyznała, że granie postaci Rebeki Pearson pomogło jej przygotować się do macierzyństwa. WireImage

„Macierzyństwo jest pięknym, niechlujnym, bezsennym darem i mieć dwoje dzieci poniżej drugiego roku życia…” zachwycała się.

Moore przyznała również, że grając Rebeccę Pearson w „This Is Us” przygotowała się na wyzwania i radości macierzyństwa.

Napisała: „Rebecca Pearson powiedziała to najlepiej: 'Moim zadaniem jest stać tam z szeroko otwartymi ramionami, czekając, aż może kiedyś wpadniesz do środka, jeśli będziesz tego potrzebować. A jeśli to zrobisz, będę cię kochać. A jeśli nie, to też będę cię kochać – bo to właśnie oznacza bycie rodzicem. Pewnego dnia zobaczysz.”

Czytaj również:  Ryan O'Neal, gwiazda "Love Story" i były Farrah Fawcett, zmarł w wieku 82 lat
Moore dzieli swoje dzieci z mężem, Taylorem Goldsmithem. Getty Images
Pobrali się w 2018 roku. Getty Images dla Critics Choice Association

„A ja na to, Rebecca, widzę to!” dodała.

Moore podzieliła się podobnym sentymentem w 2018 roku, kiedy mówiła o chęci bycia mamą.

„Może jest jakaś naturalna macierzyńska strona, która jest w stanie wyjść na powierzchnię z powodu tej roli” – teoretyzowała.

Latest Posts

Nie przegap