11 lipca 2022 | 22:10

Twierdzi, że dostał edycję łotra.

Clayton Echard czuł, że został „przedstawiony” niesprawiedliwie podczas swojego sezonu „The Bachelor”.

„Oglądając [my season] wstecz, byłem zażenowany i zdegustowany moimi działaniami i sposobem, w jaki byłem przedstawiany lub widziany w telewizji”, Echard – który był jednym z najmniej popularnych prowadzących w ostatnich latach – powiedział The Virginian-Pilot w niedzielę.

Kontynuował: „Ostatecznie musiałem żyć z faktem, że moja narracja jest tym, co zostało pokazane. I to było trudne, bo to nie jest tak naprawdę to, kim jestem.

„Nie czuję, że to, kim byłam w programie, jest tym, kim naprawdę jestem, ale robiłam te rzeczy, stałam się tą osobą.”

Gwiazda reality TV, 29, nazwał swój sezon „wrakiem pociągu” i dodał, że był „zszokowany”, że „dramat był priorytetem nad historią miłosną.”

Podczas niesławnego odcinka „Fantasy Suite”, Echard powiedział swoim trzem finalistkom – Susie Evans, Gabby Windey i Rachel Recchia – że jest zakochany w każdej z nich.

Clayton Echard and Gabby Windey.
Echard zerwał z Gabby Windey, jedną z nowych „Bachelorette’s” po tym jak przespał się z nią w Fantasy Suite.
ABC via Getty Images

Jednak gdy wyjawił Evans, że spał z pozostałymi dwoma kobietami, opuściła program.

Zrozpaczony jej odejściem, były gracz NFL zerwał następnie z Windey i Recchią, które są współprowadzącymi w tym sezonie „The Bachelorette”

Evans i Echard ponownie rozpalili swój romans i publicznie ujawnili swój związek podczas ponownego spotkania w programie, „After the Final Rose.”

Clayton Echard and Rachel Recchia
Rachel Recchia, która jest jedną z dwóch bachelorettes w tym sezonie, oskarżyła Echarda o „mówienie kocham cię”, aby „przespać się” z nią.
ABC via Getty Images

Echard nie był jedynym „Bachelor”, który krytykował produkcję programu.

Matt James, który był „Kawalerem” w 2021 roku, również oskarżył producentów o wycięcie ważnych rozmów o rasie.

Pierwszy czarnoskóry prowadzący twierdził, że franczyza nie podjęła „uzgodnionego wysiłku, aby wziąć udział w tej rozmowie”, mimo że on i zawodnicy byli.

Czytaj również:  maya Vander, wychowanka 'Selling Sunset', powitała na świecie dziecko po poronieniu i martwym urodzeniu
Clayton Echard on the Bachelor.
Echard nie był jedyną osobą, która wyzywała producentów za to jak zmontowali sezon.
ABC via Getty Images

„Ta szansa została stracona, ponieważ wszyscy się bali i siedzieli z założonymi rękami”, powiedział w czerwcu Los Angeles Times. „Rozumiem to, ale takie rzeczy dzieją się, gdy wprowadzasz ludzi koloru do swojej przestrzeni. Jeśli nie są chętni do przeprowadzenia tej rozmowy, powinni mocno rozważyć, by w ogóle tam nie iść.”

„Kiedy to nie wyszło na jaw w programie, wyglądało to tak, jakby brakowało mi treści, brakowało mi głębi,” kontynuował. „Mieliśmy okazję do przeprowadzenia tych trudnych rozmów, ale program nie trafił w sedno.”

„The Bachelorette” emitowany jest w poniedziałki na ABC o 20:00 ET.