piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Córka Chaki Khan, Indira, mówi, że „tańczy oglądając” „upadek” Diddy’ego po tym, jak „zlekceważył” jej mamę

Ona nic do ciebie nie czuje.

Córka Chaki Khan, Indira Milini Khan, powiedziała, że świętuje „upadek” Seana „Diddy’ego” Combsa po opublikowaniu nagrań z monitoringu, na których widać, jak bije Cassie.

„Cieszę się, że ci się to przytrafiło” – napisała Indira w sekcji komentarzy do przeprosin współzałożyciela Revolt na Instagramie.

„Wszedłeś mojej matce w twarz i publicznie ją zlekceważyłeś, krzycząc i wrzeszcząc jak szaleniec” – dodała.

Indira, 51 lat, powiedziała, że kiedy jej młodszy brat, Damien Holland, obecnie 45 lat, próbował zabrać Combsa „z twarzy mojej matki”, ochrona rapera rzekomo „skoczyła na mojego 19-letniego brata.”

Córka Chaki Khan, Indira Milini Khan, powiedziała, że świętuje „upadek” Seana „Diddy’ego” Combsa po opublikowaniu nagrania z monitoringu, na którym widać, jak bije Cassie. Getty Images
Indira twierdzi, że założyciel Bad Boy Records rzucił się na jej mamę i ją „zlekceważył”. Instagram

„To mogą być twoje mroczne dni, ale śpiewam i tańczę, obserwując twój upadek @chakakhan, czy to nie wspaniałe, mamo 😁😁😁😁😁😁😁💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽”, podsumowała.

W ekskluzywnym oświadczeniu dla Page Six, Chaka powiedziała: „W tych niepokojących czasach przypomina mi się, że energie przemocy i nadużyć mogą przybierać różne formy, wpływając na jednostki i społeczności na całym świecie. Jako ktoś, kto przeszedł osobistą lekcję, wierzę w moc medytacji, modlitwy i wewnętrznego spokoju, aby wnieść światło i nadzieję do naszego życia i otaczającego nas świata.”

71-letnia piosenkarka „Through the Fire” dodała: „Możemy rozwiązać większość problemów, zapobiegać negatywności i kultywować współczucie poprzez poszukiwanie siebie. Bierzmy odpowiedzialność za nasze działania, starajmy się być lepsi i wspierajmy tych, którzy cierpią.”

„Obyśmy znaleźli siłę w łasce i mądrości jako istoty ludzkie, idąc w kierunku bardziej kochającego i sprawiedliwego świata. – Z miłością, Chaka.”

„To mogą być twoje mroczne dni, ale śpiewam i tańczę oglądając twój upadek @chakakhan isn’t it great mom 😁😁😁😁😁😁😁💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽”, napisała. Getty Images
Komentarz Indiry pojawił się kilka dni po tym, jak CNN opublikowało niepokojące wideo, na którym Combs atakuje ówczesną dziewczynę Cassie w hotelu w marcu 2016 roku. Todd Williamson/January Images/Shutterstock

Komentarz Indiry pojawił się kilka dni po tym, jak CNN opublikowało niepokojące wideo przedstawiające 54-letniego Combsa atakującego ówczesną dziewczynę Cassie – urodzoną jako Casandra Ventura – w hotelu w marcu 2016 r.

W klipie ojciec siedmiorga dzieci gonił piosenkarkę „Me & U” – z którą spotykał się z przerwami od 2008 do 2018 roku – przez korytarz zamkniętego już hotelu InterContinental w Los Angeles, mając na sobie jedynie ręcznik wokół talii.

Czytaj również:  'Bridgerton' gwiazda Ruby Barker 'szczęśliwa, że żyje' po hospitalizacji

Gdy Cassie próbowała wsiąść do windy, by opuścić hotel, Combs złapał ją za szyję i rzucił na podłogę.

Gdy leżała nieruchomo na podłodze, kopnął ją dwa razy, po czym przeciągnął ją przez korytarz za bluzę.

Na nagraniu widać, jak hip-hopowy potentat uderzył i kopnął piosenkarkę „Me & U”, gdy ta próbowała opuścić hotel. AFP via Getty Images
Po pojawieniu się wideo, Combs napisał na Instagramie, że ma wyrzuty sumienia z powodu swojego zachowania. Instagram/diddy

Po pojawieniu się wideo, Combs wziął na Instagram, aby przeprosić – bez podawania imienia Cassie z powodów prawnych.

„Moje zachowanie na tym filmie jest niewybaczalne. Biorę pełną odpowiedzialność za moje działania w tym filmie. Jestem zniesmaczony” – powiedział w opublikowanym w niedzielę filmie na Instagramie.

Cassie, lat 37, złożyła pozew przeciwko swojemu byłemu w listopadzie 2023 roku, oskarżając go o gwałt i znęcanie się. Chociaż Combs zaprzeczył jej zarzutom, następnego dnia zawarli ugodę.

Cassie złożyła pozew przeciwko swojemu byłemu w listopadzie 2023 roku, oskarżając go o gwałt i znęcanie się. Chociaż Combs zaprzeczył jej zarzutom, rozliczyli się następnego dnia. AFP via Getty Images
Raperowi „I’ll Be Missing You” grozi pięć dodatkowych pozwów. Zaprzeczył wszystkim zarzutom. AFP via Getty Images

Kłopoty prawne założyciela Bad Boy Records wciąż narastają, ponieważ obecnie ma on do czynienia z pięcioma dodatkowymi pozwami.

Najnowszy pozew pochodzi od byłej modelki Crystal McKinney, która twierdzi, że Combs odurzył ją narkotykami i napastował seksualnie w 2003 roku.

Combs zaprzeczył wszystkim zarzutom.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię National Domestic Violence Hotline pod numer 1.800.799.SAFE (7233) lub wyślij SMS o treści START na numer 88788.

Latest Posts

Nie przegap