piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Córka Eminema, Hailie Jade, w białym bikini podczas wieczoru panieńskiego w Tampie

Hailie Jade in a bikini
Córka Eminema, Hailie Jade Mathers, pokazała swoją sylwetkę w białym dwuczęściowym stroju podczas wieczoru panieńskiego.hailiejade/Instagram

Córka Eminema, Hailie Jade Mathers, przygotowuje się do powiedzenia „tak” ze swoją ekipą.

Influencerka i prowadząca podcasty żyje obecnie na swoim wieczorze panieńskim w Tampa, Fla. z siedmioma przyjaciółkami i siostrą, Alainą.

W trakcie swojej podróży, Hailie zabrała na Instagram w środę, aby pochwalić się kilkoma zdjęciami z ich świątecznie wyglądającego rejsu statkiem.

Hailie emanowała ślubnym blaskiem w białym bikini z wysokim stanem i pasującym do niego kapeluszu kowbojki, podczas gdy jej ekipa miała na sobie czarne stroje.

Podcasterka i siedem jej przyjaciółek, a także jej starsza siostra Alaina, pływały w tym tygodniu łodzią wokół Tampy we Florydzie. hailiejade/Instagram
Hailie podzieliła się zdjęciami z wycieczki na Instagramie w środę. hailiejade/Instagram

Na zdjęciu z okładki jej postu, grupa uśmiechała się do siebie, pozując na dziobie łodzi. Drugie zdjęcie pokazało Hailie wpatrującą się w dal, gdy pozowała na kolanach.

Ostatnie zdjęcie w jej karuzeli pokazało 28-letnią pannę młodą popijającą drinka z kieliszka szampana. Dodała do tego białe okulary przeciwsłoneczne i tkaną torebkę z muszli.

„Tampa baes 🤍🌴”, podpisała wesoły post.

W poniedziałek Hailie pokazała swoim fanom, jak pakuje się na wycieczki, starannie układając wszystkie swoje stroje, aby wiedziała „dokładnie, co musi trafić do walizki” Powiedziała również, że używa kostek do pakowania, więc „rzeczy są ograniczone, a sznurki nie są wszędzie”

Przed podróżą Hailie opublikowała film, aby pokazać fanom, jak pakuje się na wyjazdy. hailiejade/Instagram
Powiedziała, że używa kostek do przechowywania, aby utrzymać porządek i układa wszystkie swoje stroje przed wypchaniem walizki. hailiejade/Instagram

Prowadząca „Just a Little Shady” przygotowuje się do przejścia do ołtarza z Evanem McClintockiem, z którym zaręczyła się w lutym 2023 roku.

W maju 2023 r. podzieliła się najważniejszym filmem z ich oszałamiającej imprezy zaręczynowej, która odbyła się na dachu w Detroit w stanie Michigan. Dołączyła również zdjęcia z ich zaręczynowej sesji zdjęciowej.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Para poznała się podczas studiów na Michigan State University w 2016 roku, a w grudniu tego roku oficjalnie pojawiła się na Instagramie.

Czytaj również:  Gala MusiCares Osobowość Roku 2024: Bon Jovi, Shania Twain, więcej.

Ślub Hailie następuje po zaślubinach jej starszej siostry Alainy z Mattem Moellerem w czerwcu 2023 roku.

Hailie zaręczyła się z Evanem McClintockiem. hailiejade/Instagram
Oświadczył się w lutym 2023 roku. Erika Christine Photography
Para jest razem odkąd poznali się na studiach w 2016 roku. hailiejade/Instagram
Hailie jest jedyną biologiczną córką Eminema i jego byłej żony, Kim Scott. Eminem adoptował również córkę Kim, Stevie, oraz córkę siostry Kim, Alainę. Jordan Strauss/Invision/AP

Hailie jest jedyną biologiczną córką Eminema i jego byłej żony, Kim Scott.

Jednak na początku 2000 roku adoptowali Alainę od siostry Kim, która zmagała się z uzależnieniem od narkotyków.

Wreszcie, Eminmen adoptował także córkę Kim, Stevie, obecnie 21-letnią, którą urodziła ze swoim byłym chłopakiem między jej i rapera dwoma małżeństwami.

Latest Posts

Nie przegap