czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

D.C. Young Fly honoruje Jacky Oh w pierwszą rocznicę jej śmierci z powodu powikłań po operacji plastycznej: „Kocham Cię

D.C. Young Fly wciąż opłakuje stratę swojej wieloletniej partnerki, Jacklyn „Jacky Oh” Smith.

32-letni gwiazdor „Wild 'N Out” uhonorował swoją zmarłą dziewczynę, upamiętniając pierwszą rocznicę jej śmierci za pośrednictwem Instagrama w piątek, dając światu znać, że wciąż tęskni za swoją byłą miłością.

„Już 1 rok 😞 czuję się jakby to było wczoraj!!! Bycie sfrustrowanym nie zadziała, ponieważ sprawi, że będziesz bardziej sfrustrowany… musisz przede wszystkim trzymać się BOGA i pozostać pozytywnym i nie tracić koncentracji… ponieważ to s-t będzie miało cię wszędzie „, napisał z hashtagiem #NotAPostImTrynaGetUseTo.

D.C. Young Fly uhonorował swoją zmarłą partnerkę, Jacklyn „Jacky Oh” Smith, w pierwszą rocznicę jej śmierci za pośrednictwem Instagrama w piątek. Getty Images
„Yu [sic] jus gotta keep GOD first and jus [sic] stay positive and not lose focus”, powiedział o swoim procesie żałoby w wiadomości. dcyoungfly/Instagram

Dodał: „Jus [sic] wanna [sic] kiss yo dam [sic] face. Kocham cię mamo.”

Smith zmarła w wieku 33 lat z powodu powikłań chirurgii plastycznej w zeszłym roku po tym, jak udała się do Miami, aby poddać się „powiększeniu pośladków” – inaczej znanemu jako „brazylijski lifting pośladków”.

Jej śmierć została uznana za wypadek przez lokalnego koronera.

Para miała troje wspólnych dzieci – 7-letnią Novę, 3-letnią Nalę i 16-miesięcznego księcia Nehemiasza.

Smith zmarł w wieku 33 lat z powodu powikłań po operacji plastycznej. Instagram/@dcyoungfly
Udała się do Miami na operację „powiększenia pośladków”, procedurę znaną również jako popularny „brazylijski lifting pośladków” Instagram/msjackyoh

Gwiazda „Candy Cane Lane” powtórzyła podobne zdanie, które wcześniej wypowiedział w grudniu, kiedy otworzył się na temat tego, jak on i jego rodzina radzą sobie ze stratą ich matriarchy.

„Wszystko [jest] gładkie, wiesz, po prostu modlimy się. Utrzymując odpowiednią energię i po prostu wiedząc, że wszystko będzie dobrze, [tak] długo, jak pozostaniesz pozytywny i będziesz miał optymistyczne nastawienie – i po prostu wiedząc, że energia jest zawsze z wyższą siłą – [będziesz] w porządku” – powiedział Page Six.

Gwiazdor opowiedział również o spędzeniu pierwszego sezonu świątecznego ze swoją zmarłą partnerką i o tym, jak bardzo on i jego rodzina tęsknili za matką w domu.

W grudniu komik wypowiedział się w podobnym tonie w wywiadzie dla Page Six, kiedy otworzył się na temat swojego procesu żałoby. Getty Images for BET
„[Tak] długo, jak pozostajesz pozytywny i masz optymistyczne nastawienie – i po prostu wiesz, że energia jest zawsze z wyższą siłą – [będziesz] w porządku” – powiedział. Getty Images

„Matki są zdecydowanie potrzebne w gospodarstwie domowym”, powiedział wówczas pogrążony w żałobie ojciec. „Matka jest duchem opiekuńczym, ojciec jest obrońcą. Duchy opiekuńcze są potrzebne przez cały czas. Więc zdecydowanie matka jest potrzebna.”

Czytaj również:  CHANEL 2024 Pre-BAFTA Party: Margot Robbie, Rege-Jean Page, Emily Blunt i nie tylko

Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, powiedział, że uczy się, jak być „opiekuńczym”, ponieważ „nie ma kobiecej strony”

„Mogę wyjść [i] walczyć, zapewniać i chronić. Ale kiedy wracasz do domu, musisz mieć miękką stronę, ponieważ są to dzieci, które musisz pielęgnować i upewnić się, że są pod opieką. Ale tutaj nie ma kobiecej energii. Musisz tylko nauczyć się z nimi rozmawiać, to wszystko” – powiedział.

Latest Posts

Nie przegap