wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Dan Levy wspomina, jak szefowie MTV prawie nie dopuścili Adele do programu na początku jej kariery: „Rage in My Eye”

Dan Levy, który był orędownikiem Adele na początku jej kariery, ujawnia, że musiał naciskać, aby włączyć ją do MTV Canada.

Gwiazda Schitt’s Creek pojawiła się w The Tonight Show with Jimmy Fallon w piątek wieczorem i wspominała odkrycie niegdyś „mało znanego muzyka”, gdy promowała swój pierwszy album 19 w Wielkiej Brytanii w 2008 roku.

Levy zakochał się w niej, więc kiedy wkrótce potem dostał pracę w MTV Canada i dowiedział się, że koncertuje w Kanadzie, wiedział, że musi ją zaangażować do programu MTV Live. Spotkał się jednak z tym, że jego szefowie nie podzielali jego entuzjazmu.

„Powiedziałem moim producentom: „Absolutnie musicie zaangażować tę dziewczynę do programu. Musimy z nią porozmawiać i musi wystąpić” – wspominał aktor i producent Good Grief. „A moi ówcześni szefowie powiedzieli: 'To nie Sum41, więc nie'”

Levy powiedział: „W moim oku pojawiła się wściekłość”, gdy usłyszał ich reakcję i pomyślał: „To były wczesne dni, mogłem zrezygnować” Ale był zdeterminowany, aby Adele pojawiła się w programie i po kilku namowach w końcu przekonał swoich szefów.

„Można było usłyszeć, jak upada szpilka”, wspominał jej występ w małym studiu MTV Live. „Ona ma moc, która może zatrzymać pokój. … To było niewiarygodne.”

Levy najwyraźniej wiedział, o czym mówi, gdy zobaczył potencjał Adele, ponieważ piosenkarka „Easy on Me” zdobyła 16 nagród Grammy i Oscara za swoją muzykę.

Kiedy Fallon zapytał, czy Adele pamięta aktora z ich interakcji sprzed lat, Levy zauważył, że widział ją podczas jednego z jej występów w Las Vegas i „podeszła do mnie, złapała mnie za rękę i mrugnęła do mnie. Więc nie wiem, może pamiętała.”

Czytaj również:  Dyrektorzy castingów filmowych i telewizyjnych ratyfikują nową trzyletnią umowę

Latest Posts

Nie przegap