poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Daniel Radcliffe i dziewczyna Erin Darke spodziewają się pierwszego dziecka

Daniel Radcliffe i wieloletnia dziewczyna Erin Darke spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka.

Przedstawiciel aktora Harry’ego Pottera powiedział The Hollywood Reporter w sobotę, że Darke jest w ciąży. Para poznała się na planie filmu 2013 Kill Your Darlings, w którym Radcliffe portretował słynnego poetę Allena Ginsberga, a Darke grała kobietę, która dzieli z nim romantyczne spotkanie.

33-letni aktor, który ostatnio sportretował muzyka komediowego „Weird Al” Yankovic w zeszłorocznym filmie fabularnym Weird: The Al Yankovic Story, nie ma tendencji do dzielenia się wieloma informacjami o swoim życiu osobistym i nie jest na mediach społecznościowych.

Podczas wywiadu z 2022 roku dla The Hollywood Reporter, Radcliffe zaoferował swoje zdanie na temat tego, dlaczego jego życie prywatne nie dominuje zwykle w nagłówkach mediów. „Myślę, że przez te lata, odkąd jestem trzeźwy, po prostu nie robię nic wystarczająco interesującego,” uzasadnił. „Jako aktor, chcę po prostu żyć swoim życiem i spotykać się z przyjaciółmi, i chcę, żeby tym, o czym ludzie mówią, była praca”

W marcu 2022 roku, promując swoją rolę w komedii The Lost City naprzeciwko Sandry Bullock i Channinga Tatuma, Radcliffe powiedział People, że on i Darke byli razem „naprawdę szczęśliwi”. Powiedział wtedy: „Mam naprawdę fajne życie. Jestem z moją dziewczyną od dekady, całkiem sporo.”

Darke jest aktorką, która powtarzała się w serialu Radcliffe’a Miracle Workers. Jej pozostałe występy obejmują powtarzającą się rolę w serialu The Marvelous Mrs. Maisel oraz role w filmach Thank You for Your Service i Don’t Think Twice.

Czytaj również:  Zatwierdzony przez A-List materac Frette otrzymuje rzadką zniżkę online na Black Friday

Latest Posts

Nie przegap