4 sierpnia 2022 | 18:53pm

David Spade uważa, że Kate Middleton powinna była „spoliczkować” księcia Louisa na Platynowym Jubileuszu, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od spoliczkowania Chrisa Rocka na Oscarach.

Mówiąc o tym incydencie, Spade zażartował podczas niedawnego odcinka „Hotboxin’ With Mike Tyson”, że to ktoś inny zasłużył na policzek: 4-letni książę.

„Jej dziecko, które ma jakieś 3 lata, zachowuje się jak d-k, wiesz, robi miny i mówi jej, żeby się zamknęła i w ogóle”, powiedział komik Mike’owi Tysonowi, odnosząc się do niereguralnego zachowania Louisa wobec jego mamy.

„Pomyślałem, że tak bardzo pomogłoby Chrisowi, gdyby spoliczkowała tego dzieciaka”, dodał.

Aktor „Tommy Boy” zauważył, że Middleton, 40, robiąc to, byłby „policzkiem słyszanym na całym świecie”, przy czym Rock znalazł się na drugim miejscu.

Dodał „Grown Ups” co-star, „On chciałby, aby uzyskać to z książek. Aby Kate po prostu poszła *wydaje dźwięki policzkowania*… nawet backhand, z którym byłbym w porządku.”

Prince Louis and Kate Middleton.
Podczas Platynowego Jubileuszu w czerwcu, książę Louis został zbesztany przez matkę za robienie śmiesznych min i złe zachowanie.
Getty Images

Rock, 57, i Spade, 58, pozostali bliskimi przyjaciółmi, odkąd wystąpili razem w „Saturday Night Live” w latach 90.

Natychmiast po tym, jak Smith spoliczkował Rocka za zrobienie żartu na temat jego żony, Jady Pinkett Smith, podczas rozdania nagród Akademii, Spade przyszedł w jego obronie na mediach społecznościowych.

David Spade and Chris Rock
Spade stanął po stronie Rocka w obliczu dramatu związanego z Oscarami.
WireImage

Kiedy tweetował swój szok o policzku nad „żartem GI Jane”, jeden użytkownik Twittera zapytał go: „Dlaczego sformułowałeś to jako 'żart GI Jane?” zamiast 'żartu o kobiecie z łysieniem’?”

Spade odparł: „Ponieważ komicy nie mają karty medycznej dla każdego na widowni.”

Will Smith slapping Chris Rock.
Rock jeszcze nie rozmawiał ze Smithem po tym incydencie.
Los Angeles Times via Getty Imag

Od czasu incydentu Rock dał do zrozumienia, że nie spieszy się do pojednania ze Smithem, który publicznie przeprosił go w emocjonalnym wideo w zeszłym tygodniu.

Czytaj również:  Wideo pokazuje mężczyznę z bronią stojącego w pobliżu Takeoffa na kilka sekund przed jego śmiercią

„Dotarłem do Chrisa, a wiadomość, która wróciła to, że nie jest gotowy do rozmowy, ale kiedy będzie, wyciągnie rękę” – powiedział Smith. „Powiem ci, Chris, że cię przepraszam. Moje zachowanie było nie do przyjęcia i jestem tutaj, kiedy tylko będziesz gotowy do rozmowy.”

Chris Rock
Rock jednak zrobił mnóstwo żartów na temat tego niesławnego momentu.
A.M.P.A.S. via Getty Images

Choć niechętnie rozmawia z aktorem „Fresh Prince of Bel-Air”, komik stand-upowy wykorzystał incydent jako materiał do niektórych swoich ostatnich występów komediowych.

Podczas niedawnego występu w Atlancie, Rock porównał go do Suge’a Knighta, byłego członka zarządu Death Row Records, który obecnie przebywa w więzieniu za przejechanie i zabicie człowieka w 2015 roku.

„Każdy próbuje być f-ing ofiarą”, zażartował Rock. „Jeśli każdy twierdzi, że jest ofiarą, to nikt nie usłyszy prawdziwych ofiar. Nawet ja dostałem klapsa od Suge Smitha… Następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci.”