piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Disney+ i National Geographic prezentują Wyspy Galapagos z okazji Dnia Ziemi: Oto jak wziąć udział

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Disney+ jest obecnie jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych, zwłaszcza dzięki swoim oryginalnym programom National Geographic – takim jak Earth Moods, Animals up Close With Bertie Gregory, Life Below Zero, The Space Race i Wild Yellowstone – które mają na celu informować, edukować i bawić swoich subskrybentów. Podczas gdy subskrypcja Disney+ oferuje już wiele korzyści i ofert, streamer podnosi stawkę dzięki konkursowi na darmowy rejs na Wyspy Galapagos z okazji Dnia Ziemi, dzięki Nat Geo.

Do wtorku 30 kwietnia subskrybenci z USA mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 10-dniowa wyprawa National Geographic Expeditions na Wyspy Galapagos. Zwycięzca i jego gość wejdą na pokład statku wycieczkowego National Geographic Endeavor II, by odbyć malowniczy rejs wśród dzikiej przyrody, mając jednocześnie dostęp do przyrodników, fotografów i biologów.

Konkurs jest częścią kolekcji przyrodniczych seriali dokumentalnych, oryginalnych i krótkometrażowych Nat Geo ourHOME – w tym Secrets of Elephants, Queens, Dolphin Reef, The Olympic Elk i Fire of Love – na Disney+, która została zaprojektowana z okazji Miesiąca Ziemi.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz być subskrybentem Disney+. Nie jesteś subskrybentem? Subskrypcję Disney+ można wykupić już od 7,99 USD miesięcznie za podstawowy plan z reklamami. Możesz jednak zrezygnować z reklam za 13,99 USD miesięcznie lub 139,99 USD w przypadku planu rocznego, co daje niemal 20-procentową oszczędność w skali roku.

Można również uzyskać pakiet Disney Duo, który zawiera wersje Hulu i Disney+ z reklamami za 9,99 USD miesięcznie, co stanowi łącznie prawie 40 procent oszczędności. Jeśli nie chcesz żadnych reklam, możesz nabyć Disney Duo Premium za 19,99 USD miesięcznie, co również stanowi prawie 40 procent zniżki w stosunku do planów usług bez reklam.

Czytaj również:  Zendaya pokazała swoją modową moc w dwóch stylizacjach na czerwonym dywanie Met Gala

Ponadto Disney Trio oferuje Hulu, Disney+ i ESPN+ (z reklamami) za 14,99 USD miesięcznie – około 45 procent oszczędności w porównaniu do rejestracji w oddzielnych subskrypcjach. Możesz nawet przejść nieco bez reklam dzięki Disney Trio Premium. Obejmuje ona wersje Hulu i Disney+ bez reklam oraz wersję ESPN+ z reklamami za 24,99 USD miesięcznie.

Chociaż Disney+ to miejsce, w którym można znaleźć filmy animowane Disneya, oryginalne seriale i programy specjalne, usługa streamingowa jest również domem dla flagowych i przejętych marek firmy Disney, takich jak Marvel, Star Wars i National Geographic. Zapisz się do subskrypcji Disney+ tutaj i weź udział w konkursie na rejs na Galapagos tutaj.

Latest Posts

Nie przegap