czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Dlaczego Abigail Heringer i Noah Erb nie chcą ślubu w stylu „BiP”?

Abigail Heringer i Noah Erb jeszcze się nie zaręczyli, ale mają już ustalony jeden ważny szczegół ślubu – nie odbędzie się on w „Kawalerze w raju”

Gwiazdy „Bachelor Nation”, które poznały się zeszłego lata podczas kręcenia reality show ABC, wyjaśniły w rozmowie z Page Six, dlaczego nie chcą, aby ekipa telewizyjna była w pobliżu, kiedy pewnego dnia złożą sobie przysięgę.

„Jestem bardzo wdzięczny, że 'Paradise’ umożliwił nam poznanie się” – mówi 27-letni Heringer, promując partnerstwo pary z GrubHub i MasterChef Table.

„Ale jestem też bardzo zadowolony, że zostawiamy ten rozdział za sobą.”

Chociaż Erb, również 27-letni, żartuje, że ślub transmitowany przez telewizję może oznaczać więcej zaoszczędzonych pieniędzy – „Wesela są drogie”, zauważa – pielęgniarka podróżująca mówi nam, że przewiduje ceremonię wolną od wszelkich wyprodukowanych dramatów.

Noah Erb and Abigail Heringer
Abigail Heringer i Noah Erb mówią Page Six, że nie planują powrotu do „raju” na swój przyszły ślub.
Page Six

„Myślę sobie: 'Och, czy mógłbym za to wszystko zapłacić? To jest moja finansowa strona myślenia” – przyznaje Erb.

„Ale nie chcę też mieć do czynienia z tym, że jakiś facet, którego poznałem w 'Paradise’, wstanie i sprzeciwi się, a ja wyrzucę go z ławek. Nie chcę mieć z tym do czynienia… Nie chciałabym brać ślubu w telewizji.”

Heringer zgadza się z tym. „Nigdy więcej kamer” – mówi influencerka mediów społecznościowych, która obecnie działa na rzecz społeczności głuchych, której jest częścią. „Nie sądzę, żebym tego chciała”

Abigail Heringer and Noah Erb on
Wzloty i upadki romansu Heringera i Erba rozegrały się w „Bachelor in Paradise” Sezon 7 w 2021 roku.
ABC

Erb – który walczył o serce Tayshii Adams w „The Bachelorette” Sezon 16 – i Heringer – który walczył o ostatnią różę Matta Jamesa w „The Bachelor” Sezon 25 – stworzyli natychmiastowy związek w „Paradise” Sezon 7 i byli kiedyś uważani za jedne z najsilniejszych par na plaży.

Jednak ich historia miłosna zatrzymała się, kiedy Erb wyraził wątpliwości co do ich związku, ostatecznie mówiąc Heringerowi, że nie jest jego „osobą” Emocjonalne rozstanie doprowadziło do tego, że Heringer – ubrana w strój z lat 80. – zerwała z Erbem swój stanik podczas grupowej randki w stylu retro.

Czytaj również:  meteorolog 'GMA' Rob Marciano oferuje mądrość na 'czas kryzysu' po rozwodzie

„To był mój mały moment” – mówi Heringer, zrywając swój dodatek, a Erb przyznaje: „Ta jej niebieska sukienka przyprawia nas o PTSD. Cieszę się, że teraz możemy się z tego śmiać.”

Abigail Heringer and Noah Erb on
Gwiazdy programu Bachelor Nation pamiętnie się rozeszły podczas grupowej randki w stylu retro w reality show ABC.
ABC

Para jest wdzięczna za wszystkie wzloty i upadki, których doświadczyła w „Paradise”, ponieważ pomogły im one zrozumieć, że tak naprawdę chcą kontynuować wspólną przyszłość w prawdziwym życiu. Pogodzili się po tym, jak ich rozstanie rozegrało się w wielu odcinkach jesienią zeszłego roku.

„Nie było fajnie przechodzić przez to zakończenie, ale myślę, że wyszło nam to na dobre, ponieważ mogliśmy potem poruszać się we własnym tempie, wrócić do siebie, usunąć się z bańki serialu i powiedzieć: 'OK, czy te uczucia były prawdziwe? Czy zależy nam na sobie nawzajem i tak dalej? I tak się stało” – mówi Heringer, która niedawno przeniosła się z Nowego Jorku, aby zamieszkać z Erbem w Huntington Beach w Kalifornii.

„Więc daliśmy sobie jeszcze jedną szansę. Teraz mieszkamy razem, więc myślę, że idzie nam całkiem nieźle.”

Noah Erb and Abigail Heringer
Erb i Heringer pogodzili się po „Paradise” i teraz mieszkają razem w południowej Kalifornii po 10 miesiącach randkowania.
abigail_heringer/Instagram

Tak dobrze, że obecnie trwają rozmowy na temat zaręczyn.

„Ostatecznym celem jest zawarcie małżeństwa” – stwierdza Erb z przekonaniem.

„Zdecydowanie o tym rozmawialiśmy. Nie bylibyśmy tak poważni, gdyby nie było to naszym celem. Ale nie wywieramy na siebie żadnej presji ani nie wyznaczamy ram czasowych, ponieważ myślę, że mamy już wystarczająco dużo ludzi, którzy próbują to zrobić” – mówi Heringer, odnosząc się do rzeszy fanów „Kawalerów”, którzy są zaangażowani w ich związek.

„Po prostu cieszymy się życiem.”

Kiedy nadejdzie czas, to Erb prawdopodobnie padnie na jedno kolano. Zakochani przyklaskują swojej przyjaciółce i byłej „Bachelorette” Becce Kufrin, że zmieniła scenariusz i poprosiła o rękę Thomasa Jacobsa, ale Heringer nie może się doczekać „tradycyjnego” oświadczyn.

Czytaj również:  Bernadette Peters odgryzła się protestującym na Broadway Barks
Abigail Heringer and Noah Erb on
„Celem jest zawarcie związku małżeńskiego” – mówi Erb portalowi Page Six.
ABC

„Jej pochodzenie i dwa publiczne zaręczyny, myślę, że dlatego było bardzo fajnie, że zrobiła to sama i przejęła stery” – mówi Heringer o 32-letniej Kufrin, której zaręczyny z Arie Luyendyk Jr. i Garrettem Yrigoyenem – jak również ich późniejsze rozstania – rozegrały się na oczach opinii publicznej.

„Ale myślę, że dla mnie, nigdy nie zostałam zaproponowana, nigdy nie byłam zaręczona. W tym sensie jestem bardzo tradycyjna, ale to nie umniejsza Becce, bo… podobało mi się, że to zrobiła.”

Erb zaznacza, że choć „nie odmówiłby” propozycji od Heringera, „wolałby”, żeby to on ją złożył.

W międzyczasie para spędza wieczory na randkach, siedząc wygodnie na własnej kanapie. „Po programie staliśmy się domatorami, więc jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z MasterChefem i GrubHubem” – mówi Heringer. „Fajnie było spróbować nowych dań w domu”

Abigail Heringer and Noah Erb
Zakochani rozmawiali z Page Six, promując swoją współpracę z GrubHub i MasterChef Table.
abigail_heringer/Instagram

Menu przygotowane przez MasterChef Table zawiera 11 dań dla smakoszy, pełnych komfortowych potraw, przygotowanych przez absolwentów programu „MasterChef”, które od dziś są dostępne w ponad 20 sklepach w Stanach Zjednoczonych.

„Spędzanie czasu z Abby w domu to jedna z moich ulubionych rzeczy” – cieszy się Erb. „Uwielbiam to, że nie musimy wychodzić z domu, a mimo to czujemy się jak na randce w miłej restauracji”

Latest Posts

Nie przegap