21 maja 2022 | 12:33pm

Przynajmniej może jeszcze „Say So” … bo na pewno nie może go śpiewać w przewidywalnej przyszłości.

Doja Cat ogłosiła w piątek, że idzie pod nóż na „rutynową” operację migdałków, co wpłynie na kilka nadchodzących występów.

„Hej chłopaki. Chciałam, żebyście najpierw usłyszeli to ode mnie” – zaczęła piosenkarka „Woman” w oświadczeniu zamieszczonym na Twitterze i Instagramie.

„Niestety muszę mieć operację na moich migdałkach asap. Operacja jest rutynowa, ale powrót do zdrowia zajmie trochę czasu z powodu opuchlizny”, kontynuowała, zanim pozwoliła, aby drugi but spadł: „To oznacza, że muszę odwołać mój festiwal tego lata, jak również trasę The Weeknd.

„Czuję się okropnie z tego powodu, ale nie mogę się doczekać, aż to się zagoi i będę mogła wrócić do tworzenia muzyki i tworzenia doświadczeń dla was wszystkich”, podsumowała.

Doja Cat and The Weeknd
Doja została zmuszona do wycofania się jako opener na nadchodzącej trasie The Weeknd.
Getty Images dla Doja Cat

Wiadomość nie była całkowicie niespodziewana. W czwartek piosenkarka zatweetowała, że jej lekarz znalazł „ropień” w jej lewym migdałku.

„Moje całe gardło jest f – – ked więc mogę mieć złe wieści dla was wszystkich wkrótce,” podzieliła się.

Piosenkarka „Kiss Me More”, 26, poszła na ujawnienie, że była na kursie antybiotyków na infekcję gardła przed 2022 Billboard Music Awards na 15 maja – jednak wyznała, że „zapomniała, że brałam je, a potem piłam wino i byłam vaping cały dzień i wtedy zaczęłam dostawać paskudny wzrost dupy na moim migdałku, więc musieli zrobić operację na nim dzisiaj.”

Doja Cat
Laureatka Grammy będzie zmuszona pominąć występy na festiwalach, ponieważ dochodzi do siebie po operacji.
Getty Images for Coachella

Po zdobyciu czterech nagród Billboardu tej nocy, jest bardziej niż zrozumiałe, dlaczego Doja była w uroczystym nastroju. Jednak od tego czasu artystka zrozumiała, że dla dobra jej zdrowia warto pójść na pewne kompromisy.

Czytaj również:  Rozstanie za 2 miliony dolarów: Jak gwiazda "Vanderpump Rules" Ariana Madix wzbogaciła się na "Scandoval

„Rzucam vape na jakiś czas i mam nadzieję, że nie będę go już pożądać”, kontynuowała w czwartek na Twitterze, dodając, że „jestem zbyt przerażona, aby go uderzyć, ponieważ moje gardło boli tak bardzo. płakałam przez wiele godzin. nie jest tego warte.”

W uznaniu dla swojej boleśnie akceptowanej sytuacji, Doja, która często zmienia swoje nazwisko na Twitterze, zaktualizowała je po raz kolejny. Teraz brzmi ona: „throatussy era.”