środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Dolly Parton ujawnia wiarygodny powód, dla którego odmawia wysyłania SMS-ów: „Nie chcę odpowiadać

Dolly Parton nie ma problemu z pozostawieniem cię na czytaniu.

Ikona muzyki country wyjaśniła, dlaczego odmawia wysyłania SMS-ów podczas poniedziałkowego występu w programie „The Drew Barrymore Show”.

„Jestem mało zaawansowaną technologicznie dziewczyną w zaawansowanym technologicznie świecie”, powiedziała piosenkarka „9 to 5” w klipie opublikowanym na Instagramie.

„Nie chcę rozmawiać z każdym, kto chce ze mną rozmawiać. Nie wysyłam SMS-ów, bo nie chcę musieć na nie odpowiadać” – kontynuowała.

„Jeśli ktoś do mnie zadzwoni, odbiorę go, jeśli chcę z nim porozmawiać lub oddzwonię, kiedy będę mogła. W przeciwnym razie mam zbyt wiele na głowie, by zaprzątać sobie tym głowę.”

77-letnia Parton doprecyzowała, że jej decyzja o nieprzysyłaniu SMS-ów wynika z osobistych preferencji, a nie z braku inteligencji.

„Z pewnością nie jestem głupią osobą. Mogłabym się tego nauczyć, gdybym chciała, ale wolę po prostu mieć faks [i] dzwonić do mojej kreatywnej ekipy” – powiedziała 48-letnia Barrymore.

Dolly Parton nie jest zainteresowana wysyłaniem SMS-ów. Drew Barrymore Show
Piosenkarka „9 to 5” ujawniła, że woli zadzwonić lub wysłać faks niż odpowiedzieć na wiadomość tekstową. AFF-USA/Shutterstock

„I mam najlepszą ekipę na świecie i otaczam się wspaniałymi ludźmi, ale po prostu nie mam czasu na siedzenie z twarzą w telefonie przez cały dzień.”


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W rzeczywistości córka chrzestna Parton, Miley Cyrus, ujawniła w maju 2022 roku, że nawet ona nie może skontaktować się z legendarną piosenkarką za pośrednictwem wiadomości tekstowych.

„Za każdym razem, gdy koordynuję i komunikuję się z Dolly, nadal odbywa się to za pośrednictwem faksu” – powiedziała piosenkarka „Flowers” podczas występu w programie „Late Night with Seth Meyers”, dodając, że jej matka chrzestna „rzadko rozmawia przez telefon”

„Nie wysyłam SMS-ów, bo nie chcę musieć odbierać” – powiedziała ikona muzyki country w programie „The Drew Barrymore Show” Ian Halperin/UPI/Shutterstock

„Cóż, używamy telefonu, ale ona robi faks, a następnie ktoś skanuje faks, a następnie umieszcza go w wiadomości tekstowej, a następnie wysyła do mnie” – wyjaśniła 31-letnia Cyrus. „I zawsze jest to podpisane.”

Czytaj również:  52-letnia Nicole Eggert, absolwentka "Baywatch", ujawnia, że w jej węzłach chłonnych wykryto więcej nowotworów

Tymczasem szczere komentarze wykonawczyni „Jolene” na temat wysyłania wiadomości tekstowych pojawiły się po tym, jak wywołała szał medialny podczas promowania swojego najnowszego albumu „Rockstar”, który został wydany 17 listopada.

Parton stała się popularna, gdy przebrała się za cheerleaderkę Dallas Cowboys podczas występu w przerwie meczu drużyny NFL z Washington Chargers.

Nawet córka chrzestna Parton, Miley Cyrus, musi komunikować się z piosenkarką „Jolene” za pośrednictwem faksu. Vijat Mohindra/NBC

10-krotna zwyciężczyni Grammy olśniła widzów, wchodząc na scenę w obcisłym crop topie i białych dżinsowych szortach.

„Dolly Parton ma 77 lat i jest gorętsza ode mnie” – napisał na Twitterze jeden z użytkowników, podczas gdy inny nazwał artystkę „narodowym skarbem”

Były rozgrywający Cowboys Tony Romo również pochwalił Parton, mówiąc, że wyglądała „niesamowicie.”

Latest Posts

Nie przegap