czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Dom, w którym zginęła matka Gypsy Rose Blanchard stał się atrakcją turystyczną, sąsiedzi „zestresowani

Gypsy Rose Blanchard's old house.
Dom w Springfield, Mo…, w którym mieszkały Gypsy Rose i jej matka, Clauddine „Dee Dee” Blanchard, podobno przyciąga niechcianą uwagę.Biuro szeryfa hrabstwa Greene

Byli sąsiedzi Gypsy Rose Blanchard nie są zadowoleni z faktu, że dom, w którym zamordowano jej matkę, Clauddine „Dee Dee” Blanchard, przyciąga wiele uwagi.

Mieszkanka zidentyfikowana tylko jako Tonia powiedziała TMZ w sobotę, że ona i inni sąsiedzi zauważyli kilka tablic rejestracyjnych spoza stanu przejeżdżających obok domu w Springfield, Mo., i zatrzymujących się na środku drogi, aby zrobić zdjęcia.

Jednakże, ponieważ dom został przemalowany z różowego na niebieski, Tonia podobno dodała, że turyści często przeszkadzają sąsiadom, pytając, czy są we właściwym domu.

Powiedziała, że „kiedyś odmówiła podania szczegółów”, aby chronić nowy duet matki i córki, który mieszka w byłym miejscu morderstwa.

Drugi sąsiad o nazwisku Thomas Pengilly powiedział, że obawia się, że niektórzy ludzie mogą odwiedzać dom w „złych zamiarach”, co było „stresujące” dla pobliskich mieszkańców.

Dom zyskał nowy rozgłos po zwolnieniu Gypsy’ego z więzienia. Getty Images

Powiedział TMZ, że uważa, że rezydencja powinna zostać zburzona, ponieważ wydarzyło się tam tak wiele traumy i bólu, i poradził ciekawskim ludziom, którzy chcą odwiedzić, aby „znaleźli lepsze rzeczy do zrobienia”

Sam Baker, trzeci mieszkaniec, powiedział, że to, co uważa za najbardziej „irytujące”, to ruch turystyczny spowodowany na ich ulicy, ponieważ jego dzieci często bawią się na zewnątrz.

Gypsy i Clauddine nie mieszkają w domu, odkąd ta pierwsza została skazana za zlecenie swojemu ówczesnemu chłopakowi, Nicholasowi Godejohnowi, zabicia jej matki wewnątrz nieruchomości w czerwcu 2015 roku.

Matka Gypsy Rose cierpiała na zespół Munchausena przez pełnomocnika. HBO
Clauddine zmuszała Gypsy do przyjmowania leków i poddawania się zabiegom medycznym, których nie potrzebowała. HBO

Spisek został zaaranżowany jako odwet za cierpienie, jakie Clauddine zadała Gypsy z powodu jej choroby psychicznej. Cierpiała ona na zespół Munchausena, zaburzenie psychiczne, w którym opiekun udaje lub wywołuje chorobę dziecka.

Czytaj również:  Ariana, Lala, Scheana spotykają się przed zmierzeniem się z Raquel Leviss na zjeździe 'VPR'

Habitat for Humanity, organizacja non-profit, która stara się budować przystępne cenowo mieszkania, wcześniej podarowała matce i córce dom w Springfield, ponieważ wierzyli, że para potrzebuje pomocy finansowej z powodu rzekomych problemów medycznych Gypsy.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W sierpniu 2015 r., po tym jak dom został opuszczony po morderstwie, lokalne serwisy informacyjne poinformowały, że zarządca publiczny hrabstwa Greene David Yancey został wyznaczony na osobistego przedstawiciela majątku, aby „przejąć kontrolę i chronić nieruchomość” przed wandalami, pogodą i innymi niebezpieczeństwami.

Habitat for Humanity podarował Gypsy i Clauddine uroczy różowy dom. HBO

Podobno nie wykluczył pomysłu, aby ktoś inny wprowadził się do domu, co najwyraźniej miało miejsce, według sąsiadów, którzy rozmawiali z TMZ.

Szacunkowa wartość nieruchomości w 2015 roku wynosiła około 72 500 dolarów. Nie jest jasne, ile jest warta teraz, biorąc pod uwagę ilość rozgłosu i rozgłosu, jaki otrzymała.

Gypsy, która została skazana na 10 lat więzienia za morderstwo drugiego stopnia w 2016 roku, ale zwolniona warunkowo 28 grudnia 2023 roku, obecnie mieszka w Luizjanie ze swoim mężem, Ryanem Scottem Andersonem.

Latest Posts

Nie przegap