29 maja 2022 | 9:49

Dominic Fike po raz pierwszy potwierdził, że spotyka się ze swoim współscenarzystą z „Euphorii” Hunterem Schaferem.

Wokalista „3 Nights”, 26, powiedział GQ, że praca z modelem, 23, przy 2. sezonie dramatu dla nastolatków HBO pomogła przyspieszyć ich romans.

„W tych momentach, twój związek jest przyspieszony, ponieważ jesteś tak wrażliwy z kimś, natychmiast. Co zwykle zajmuje dużo czasu”, powiedział.

„Niektórzy ludzie zakochują się, jak, kurwa, miesiące po spotkaniu, albo lata po. Rozwinęliśmy atrakcję – to przyspieszyło to tak szybko. Po prostu naprawdę poznaliśmy się tak szybko.”

Profil, który ukazał się w numerze magazynu z czerwca/lipca 2022 roku, opisuje Schafera jako „dziewczynę” Fike’a i zauważa, że jest on „bardzo zakochany”, do tego stopnia, że stara się ją widywać, kiedy tylko – i jakkolwiek – może.

Fike podzielił się, że kiedyś poszedł do sklepu Prady w Soho osiem razy w ciągu zaledwie czterech dni, aby nie tylko kupić ubrania, ale także zobaczyć twarz Schafera na reklamach w oknach.

„To najlepsza część”, powiedział o zatrzymywaniu się w sklepie na Broadwayu.

Dominic Fike and Hunter Schafer at an event.
„Naprawdę szybko się poznaliśmy,” Fike powiedział GQ.
WireImage dla Vanity Fair

Koledzy z obsady po raz pierwszy wywołali plotki o randkach w styczniu, kiedy zostali sfotografowani trzymając się za ręce po kolacji w The Nice Guy w West Hollywood.

Wszyscy potwierdzili, że są parą w lutym, kiedy Fike udostępnił zdjęcie na swoim Instagramie, na którym on i Schafer całują się, świętując swoje urodziny.

Ani publicznie skomentował status ich związku w tym czasie, jednak.