wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Domniemany prześladowca Taylor Swift złapany przed jej mieszkaniem w Nowym Jorku kilka dni po aresztowaniu

Domniemany prześladowca Taylor Swift został złapany przed jej nowojorskim mieszkaniem w poniedziałek, zaledwie dwa dni po tym, jak został aresztowany podczas próby włamania się do jej domu.

Rzecznik nowojorskiego departamentu policji powiedział Page Six, że aresztowania dokonano po tym, jak członkowie społeczności wskazali, że w okolicy znajduje się niepokojąca osoba – której tożsamość nie została jeszcze ujawniona.

Wygląda jednak na to, że jego pierwsze aresztowanie w sobotę nie wystarczyło, aby go odstraszyć, ponieważ naoczny świadek powiedział nam, że widziano go z powrotem w rezydencji Swift zaledwie kilka godzin po tym, jak został zatrzymany.

W poniedziałek domniemany prześladowca był widziany w pobliżu jej miejsca zamieszkania – po raz kolejny – około godziny 15:00 czasu lokalnego. Policja zatrzymała go jednak dopiero o godzinie 18:00

Drugi naoczny świadek powiedział nam, że zespół ochrony Swift rzekomo poprosił policję o aresztowanie go z dala od budynku.

Jej domniemany prześladowca został aresztowany w poniedziałek po zgłoszeniu przez sąsiadów. BACKGRID
Źródło podaje, że po raz pierwszy zauważono go w okolicy około godziny 15:00 czasu lokalnego. WavyPeter / SplashNews.com

„Poszli za nim na Hudson przy Bubby’s”, mówi nam drugie źródło. „Stawiał opór i musieli się z nim zmierzyć.”

NYPD informuje, że zarzuty są nadal w toku. TMZ jako pierwsze podało tę wiadomość.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielem Swift w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymało natychmiastowej odpowiedzi.

„Stawiał opór i musieli się z nim zmierzyć” – powiedział nam naoczny świadek. BACKGRID
Zarzuty przeciwko niemu są nadal w toku. BACKGRID
Wygląda na to, że jest to ten sam mężczyzna, który czaił się wokół jej domu od co najmniej miesiąca. WavyPeter / SplashNews.com

W sobotę funkcjonariusze otrzymali wezwanie do „osoby zakłócającej porządek” w pobliżu domu Swift i „po przybyciu na miejsce zostali poinformowani, że osoba próbowała otworzyć drzwi do budynku w tej lokalizacji.”

Pomimo tego, że policja nie potwierdziła włamania, osobne źródło powiedziało nam, że było świadkiem, jak podejrzany próbował wejść do jej domu.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Po raz pierwszy zobaczyłem go około 13:00 – podszedł do drzwi Taylora” – powiedział naoczny świadek. „Nie jestem pewien, czy zapukał, czy zadzwonił do drzwi.”

Czytaj również:  Gina Kirschenheiter oskarżona przez byłą żonę o zepchnięcie chłopaka Travisa Mullena ze schodów

Źródło powiedziało nam również, że osoba ta przeszukiwała okolicę „przez kilka tygodni”, podczas gdy inny informator powiedział nam, że widzieli mężczyznę „czającego się tutaj przez miesiąc”

Mężczyzna został początkowo aresztowany w sobotę po rzekomej próbie włamania się do jej domu. GC Images

Według drugiego źródła „spał na podwórku, ciągle palił papierosy, krzyczał i ogólnie sprawiał, że wszyscy czuli się niekomfortowo.”

„Kiedy przyjechał przed Bożym Narodzeniem, mój mąż zapytał, co tu robi, a on odpowiedział:” Chcę zobaczyć Taylora „” – twierdzi sąsiad. „W pewnym momencie miał nawet kwiaty.”

Informator powiedział nam również, że pomimo wielokrotnego wzywania policji, funkcjonariusze nie zrobili nic, dopóki mężczyzna nie próbował dostać się do budynku.

Sąsiedzi powiedzieli Page Six, że „spał na schodach, ciągle palił, krzyczał i ogólnie sprawiał, że wszyscy czuli się niekomfortowo” GC Images
Swift była w niedzielę w Orchard Park w stanie Nowy Jork, by wspierać swojego chłopaka Travisa Kelce. aricjones/Instagram

Policja poinformowała nas, że podejrzany został zatrzymany, ponieważ istniał aktywny nakaz jego aresztowania. NYPD potwierdziło w poniedziałek, że początkowo został aresztowany za brak odpowiedzi na wezwanie w 2015 roku.

W tej stresującej sytuacji Swift spędziła niedzielę w Orchard Park w stanie Nowy Jork, kibicując swojemu chłopakowi, rozgrywającemu Kansas City Cheifs, Travisowi Kelce.

Podczas meczu to jego brat, Jason Kelce, skradł show, zrywając koszulkę, by świętować zwycięstwo nad Buffalo Bills.

Latest Posts

Nie przegap