niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Domowe must-haves Kyle Richards obejmują to znalezisko Amazon poniżej 8 USD: „Sprawia, że czuję się jak Kris Jenner

Nawet „Prawdziwe gospodynie domowe” robią wiosenne porządki w domu.

Kyle Richards wzięła udział w Amazon Live w zeszłym tygodniu, aby podzielić się gadżetami i materiałami, które ma pod ręką, gdy nadaje swojej przestrzeni sezonowe odświeżenie – wiele z nich jest teraz w sprzedaży za mniej niż 50 USD.

„Naprawdę staram się być zorganizowana i zaczęłam śledzić tę stronę na Instagramie o tym, co robi bałagan – to nie jest dobre” – powiedziała obserwatorom gwiazda „RHOBH”.

Poniżej znajdziesz jej ulubione sposoby na utrzymanie bałaganu w ryzach, od eleganckiego wałka do kłaczków po inspirowany Kris Jenner system organizacji kuchni.

Labigo Electric Spin Scrubber

A scrubber
Amazon

Niezależnie od tego, czy chodzi o odkurzanie ramek do zdjęć, czy czyszczenie innych trudno dostępnych miejsc, Richards powiedział, że to narzędzie jest „naprawdę, naprawdę dobre” dzięki wyjątkowo długiemu przedłużaczowi.

„To jest niesamowite; uwielbiam to”, dodała, nazywając urządzenie „tak, tak potrzebnym.”


Szczelne pojemniki do przechowywania żywności Chef’s Path

Food storage containers
Amazon

Richards dotrzymuje kroku Kardashianom, jeśli chodzi o organizację domu. Opisując ten wybór, który „wygląda tak dobrze”, zachwycała się umiejętnościami sprzątania Kris Jenner.

„Wiesz, kto ma najbardziej uporządkowaną kuchnię, jaką kiedykolwiek widziałam? Kris Jenner … a ta kobieta ma tak wiele do zrobienia w swoim życiu” – powiedziała.


Stardrops The Pink Stuff Uniwersalna pasta czyszcząca

The Pink Stuff
Amazon

Kto powiedział, że środek czyszczący nie może być ładny? Gwiazda zwróciła uwagę na tę różową pastę, która „faktycznie wygląda uroczo”, mówiąc, że „ma być małym cudem”


Organizer do przechowywania kosmetyków Canitoron

A makeup organizer
Amazon

Podczas gdy Richards opowiadała o swoich makijażowych must-have’ach podczas poprzednich transmisji na żywo, tym razem krzyknęła o stylowym rozwiązaniu do przechowywania wszystkich swoich produktów

„Po prostu wygląda ładnie … tak kompaktowo” – zachwycała się. „Po prostu to uwielbiam.”

Czytaj również:  Jak Kate Middleton zaktualizowała swoją suknię BAFTAs 2019 na czerwony dywan 2023 r

Wielofunkcyjny dozownik szczoteczki i pasty do zębów Wekity

A toothbrush holder and toothpaste dispenser
Amazon

Kolejne warte uśmiechu znalezisko? Ten uchwyt na szczoteczkę i pastę do zębów.

„O mój Boże, to sprawi, że wszystko będzie wyglądać o wiele bardziej uporządkowane” – powiedziała o niedawnym odkryciu Amazon. „To dla mnie marzenie.”


S&T Inc. Dozownik mydła do naczyń i uchwyt na gąbkę

A dish soap and sponge holder
Amazon

Richards pochwalił ten sprytny dozownik mydła za „schludny i zorganizowany wygląd”, mówiąc, że „sprawia, że czuję się jak Kris Jenner.”


Tecogue Zmywalny żelowy wałek do kłaczków wielokrotnego użytku

A gel lint roller
Amazon

Aby utrzymać swoją obszerną garderobę w doskonałym stanie, Richards wykrzyknęła ten „uroczy”, ale „bardzo skuteczny” wałek do kłaczków.

„To byłoby dobre dla programu; 'Tak mi przykro, wyglądasz jak gorący bałagan. Pozwól, że ci pomogę” – zażartowała.


Grandma’s Secret Spot Remover

Grandma's stain remover
Grandma’s

Jeśli chodzi o walkę z wyciekami, Richards ma również przenośny wybór: tę najlepiej ocenianą formułę, którą nazwała „niesamowitą na plamy.”


Kolorowe gąbki Scrub Daddy

Scrub Daddy sponges
Scrub Daddy

„[Są] naprawdę urocze i oczywiście bardzo skuteczne”, Richards zachwycał się tymi gąbkami bez zarysowań, które są dostępne w różnych kolorach do różnych zastosowań.


Sauber Kugel The Bag-Cleaning Ball

A bag-cleaning ball
Amazon

Bravo OG ma również możliwość czyszczenia torebki dzięki temu gadżetowi, który został zaprojektowany tak, aby toczyć się po dnie torebki lub kosmetyczki i zbierać kurz i zanieczyszczenia, gdy się gromadzą.


Latest Posts

Nie przegap