piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Donald Glover zapowiada dwa ostatnie albumy pod szyldem Childish Gambino

Przed zamknięciem rozdziału występów jako Childish Gambino, Donald Glover wydaje dwa ostatnie albumy pod tym pseudonimem.

Dzień po niespodziewanym występie Tylera, the Creatora na Coachelli, Glover podzielił się wiadomością o nadchodzącej muzyce podczas transmisji na żywo na Instagramie Gilga Radio, która została wyemitowana w niedzielę wieczorem.

Bando Stone & the New World był pierwszym z dwóch albumów, które zostały oficjalnie zapowiedziane podczas livestreamu, o którym powiedziano, że będzie „dostępny tego lata” w udawanej reklamie radiowej. Po nagraniu dzielącym nazwę LP, Glover zaprezentował premierowo nowy, niezatytułowany utwór.

Transmisja na żywo zawierała również wywiad z Gloverem, w którym podzielił się, że wydaje zaktualizowaną wersję swojego albumu z 2020 roku, 3.15.20, który będzie oferowany pod tytułem, który raper pierwotnie chciał dla niego, Atavista. „Wydaliśmy go dość szybko, nie masterowałem go ani nie miksowałem [kiedy został wydany]”, wyjaśnił. „Po prostu ją wypuściłem. Przechodziłem przez wiele.”

W zeszłym miesiącu Glover podzielił się 11-utworową listą utworów, obejmującą 55 minut, dla Atavista na swoim Instagramie.

Glover wspomniał wtedy, że oprócz przerobionego Atavista, nadchodzi kolejna płyta Childish Gambino, którą jest wspomniany Bando Stone & the New World, ścieżka dźwiękowa do jego filmu o tym samym tytule. „Zacząłem pracować nad tym filmem o nazwie Bando Stone & the New World i zawsze uwielbiałem ścieżki dźwiękowe” – powiedział Glover.

Po wywiadzie zdobywca nagrody Grammy udostępnił dwa nowe miksy z Atavista: „Little Foot Big Foot” z udziałem Young Nudy (do którego Glover zapowiedział teledysk już wkrótce podczas wywiadu) i „Human Sacrifice.”

Glover nie udostępnił jeszcze dat wydania nadchodzących płyt LP.

Czytaj również:  Michael J. Fox mówi, że bycie sławnym było "trudniejsze" w latach 80-tych: "Trzeba było być utalentowanym"

Latest Posts

Nie przegap