sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Donald Trump odszedł z SAG-AFTRA dwa lata temu – ale nadal pobiera 6-cyfrową emeryturę

Nieco ponad dwa lata temu Donald Trump wysłał list do kierownictwa SAG-AFTRA, które rozważało, czy wydalić go ze swojego związku w następstwie zamieszek na Kapitolu 6 stycznia.

Po liście pełnym wykrzykników, w którym chwalił się swoimi występami w Zoolander i The Fresh Prince of Bel-Air, złożył swoją „natychmiastową rezygnację” z gildii. „Nie chcę być dłużej związany z waszym związkiem” – dodał.

Trump może i zrezygnował z SAG-AFTRA, ale nadal bardzo korzysta z pracy związku w postaci swoich 6-cyfrowych emerytur SAG i AFTRA.

Według jego formularzy ujawnienia finansowego, które zostały ujawnione późno w piątek i są wymagane do jego kandydowania na prezydenta w 2024 roku, Trump wziął emeryturę z Screen Actor’s Guild wycenioną na 100 000- 1 mln dolarów w 2022 roku, a także emeryturę z American Federation of Radio and Television Artists wycenioną na 15 000- 50 000 dolarów. Emerytury poprzedzają fuzję SAG i AFTRA w 2012 roku, przy czym emerytura SAG została wypracowana w 1992 roku, kiedy to wystąpił jako on sam w Home Alone 2, a emerytura AFTRA z 1989 roku, kiedy to wystąpił w komedii romantycznej Ghost’s Can’t Do It, zdobywając przy okazji Razzie Award.

Ale ciągły dalliance Trumpa z SAG-AFTRA nie jest jedynym dochodem związanym z rozrywką na jego ujawnieniu finansowym. Nadal otrzymywał dochody z Trump Productions, producenta The Apprentice, w wysokości $100,000-$1 mln. I nadal otrzymuje pozostałości po swoich występach w filmach i telewizji, w tym aż $1,000 od Warner Bros. oraz od NBCUniversal i Entertainment Partners.

Wycenia również swój udział w Trump Media & Technology Corp. (właściciel Truth Social) na kwotę od 5 do 25 milionów dolarów.

Czytaj również:  Kanadyjska Gildia Reżyserów zawarła wstępne porozumienie z amerykańskimi i lokalnymi producentami

Latest Posts

Nie przegap