piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Donna Kelce zdradza przyszłość romansu syna Travisa i Taylor Swift: „Czas pokaże

Travis Kelce and his mother Donna
Donna Kelce szczerze o przyszłości Travisa Kelce z Taylor Swift.killatrav/Instagram

Donna Kelce podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości Travisa Kelce z Taylor Swift.

„Nigdy nie wiadomo”, powiedziała mama dwójki dzieci podczas specjalnego odcinka „The Martha Stewart Podcast” z okazji Dnia Matki.

„Czas pokaże, ale wiem, że oboje są przyjaźni. Oboje są hojni. Oboje są kochający. Oboje są troskliwymi osobami.”

Matriarcha Kelce otworzyła się na temat pary podczas środowego odcinka „The Martha Stewart Podcast” andrewspruill/Instagram
„Nigdy nic nie wiadomo”, powiedziała prowadzącej Marthcie Stewart. AFP via Getty Images

Podczas gdy 71-letnia Donna trzymała swoje myśli w tajemnicy, nie mogła powstrzymać się od krótkiego komentarza na temat relacji duetu po tym, jak prowadząca Martha Stewart wspomniała o Swifcie podczas ich rozmowy.

„Wiem, że błagano mnie, abym nie wspominała o Taylor Swift, ale chcę tylko powiedzieć, że zawsze wyglądasz tak świetnie z nią w loży, kiedy była z tobą na meczach” – powiedziała 82-letnia guru stylu życia, odnosząc się do Swift i Donny siedzących w loży VIP podczas meczów piłki nożnej Travisa.

Stewart podzieliła się również tym, że kiedyś spotkała piosenkarkę „Lover”, opisując ją jako „uroczą”

„Czas pokaże, ale wiem, że oboje są przyjaźni” – dodała Donna. REUTERS
Donna powiedziała, że jej syn i Swift byli „troskliwymi osobami” Danny Mahoney

„Więc powodzenia z tym, bo to jest pewna sytuacja” – dodała autorka „Martha Stewart’s Cooking School”.

Donna spędza dużo czasu ze Swift, 34, odkąd gwiazda popu wzięła udział w swoim pierwszym meczu Kansas City Chiefs na stadionie Arrowhead w Kansas City, Mo., we wrześniu ubiegłego roku.

W tym czasie 14-krotny zdobywca Grammy i gwiazda NFL, również 34-letnia, nie potwierdzili jeszcze swojego romansu, ale widziano ich pakujących się na PDA podczas afterparty tej samej nocy.

Stewart przyznała, że poproszono ją, by nie rozmawiała z Donną o piosenkarce „Lover”. Getty Images for Churchill Downs
„Wiem, że błagano mnie, abym nie wspominała o Taylor Swift, ale chcę tylko powiedzieć, że zawsze wyglądasz tak świetnie z nią w pudełku, kiedy była z tobą na meczach” – powiedziała Donnie autorka książki kucharskiej. Getty Images

Od tego momentu Swift uczestniczyła w kilku meczach Chiefs, często siedząc obok Donny i przyprowadzając ze sobą kilku swoich sławnych przyjaciół.

Muzyk-miliarder i Travis w końcu przenieśli swój romans poza boisko, gdy po raz pierwszy zostali zauważeni publicznie trzymając się za ręce w Nowym Jorku przed występem „Saturday Night Live” w październiku 2023 r.

Czytaj również:  Taylor Swift imprezuje z Travisem Kelce, parą Mahomesów w Vegas, ponieważ czuje się "smutna" z powodu powrotu na trasę koncertową: raporty

Para nie powstrzymała się od obnoszenia się ze swoją miłością, dzieląc się nawet całusami na boisku podczas świętowania trzeciej wygranej Super Bowl przez podcastera „New Heights” i całując się za kulisami podczas koncertów Swift w ramach trasy koncertowej Eras.

Stewart opisał również Swift jako „uroczą” Mega/BackGrid
Piosenkarka „Bad Blood” i Travis ujawnili swój romans we wrześniu ubiegłego roku. Getty Images

Piosenkarka „Bad Blood” i sportowiec niedawno cieszyli się tropikalnym wypadem na Bahamy, podczas gdy oboje mieli przerwę w karierze.

Swift nawet pozornie zachwycała się swoim mężczyzną w kilku utworach z jej nowo wydanego albumu „The Tortured Poets Department”, porównując ich związek do ekscytującego nastoletniego romansu w utworze „So High School”.

Zaręczyny mogą być na horyzoncie dla tej pary, ponieważ źródła wcześniej powiedziały Page Six, że Travis planuje zadać pytanie tego lata.

Latest Posts

Nie przegap