piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Dorit i PK Kemsley świętowali 9. rocznicę ślubu 2 miesiące przed ogłoszeniem rozstania

Dorit i Paul „PK” Kemsley wyglądali na zakochanych podczas świętowania 9. rocznicy ślubu zaledwie dwa miesiące przed ogłoszeniem rozstania.

W marcu gwiazdy „Real Housewives of Beverly Hills” udostępniły sentymentalne posty na Instagramie na swoich kontach, aby uczcić ten wyjątkowy dzień.

„Szczęśliwej rocznicy kochanie kocham cię ♥️”, Dorit podpisała swoją karuzelę, która zawierała selfie pełne PDA, zdjęcia z dnia ślubu i portrety ich czteroosobowej rodziny.

Para – która ma 10-letniego syna Jaggera i 7-letnią córkę Phoenix – zawarła związek w 2015 roku podczas oszałamiającej ceremonii w Nowym Jorku po czterech latach randkowania.

Dorit i Paul „PK” Kemsley opublikowali w marcu zdjęcia z okazji 9. rocznicy ślubu. doritkemsley/Instagram
Gwiazdy reality TV podzieliły się wówczas kilkoma zdjęciami ze swojego dziewięcioletniego małżeństwa i wymieniły „kocham cię” doritkemsley/Instagram

PK uhonorowała również ten wyjątkowy dzień, publikując montaż wideo z kroniką ich związku, udostępniając zdjęcia z początków ich randkowania aż do teraz.

„Jestem tutaj, widzę cię, kocham cię, szczęśliwej 9. rocznicy i dziękuję ❤️”, napisał.

Pomimo tych miłosnych postów, brytyjski biznesmen został zauważony bez obrączki zaledwie tydzień wcześniej.

W czwartek Dorit i PK ogłosili, że ich drogi rozchodzą się wśród plotek o kłopotach w raju.

Para ogłosiła swoje rozstanie w czwartek. doritkemsley/Instagram
Para „podjęła trudną decyzję o rozstaniu” dla dobra dwójki swoich dzieci. doritkemsley/Instagram

„Jako para byliśmy przedmiotem wielu spekulacji na temat naszego małżeństwa” – napisali we wspólnym oświadczeniu. „Mieliśmy swoje zmagania w ciągu ostatnich kilku lat i nadal pracujemy nad nimi jako dwoje ludzi, którzy się kochają i mają razem dwójkę niesamowitych dzieci”

„Aby chronić naszą głęboką przyjaźń i utrzymać harmonijne środowisko dla naszych dzieci, podjęliśmy wspólną i trudną decyzję o rozstaniu i ponownej ocenie naszego związku, podczas gdy priorytetem są nasze dzieci” – dodali.

Zakończyli post, dziękując fanom za ich ciągłą „miłość i wsparcie”, gdy poruszają się po tym nowym rozdziale życia.

Dorit przyznała w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea” w listopadzie 2023 r., że ona i PK znaleźli się w trudnym momencie swojego małżeństwa.

Mają nadzieję, że odległość pomoże im „utrzymać harmonijne środowisko” dla swoich dzieci. doritkemsley/Instagram
Gwiazdy „Real Housewives of Beverly Hills” otwarcie mówiły o swoich problemach małżeńskich w ciągu ostatniego roku. doritkemsley/Instagram

„To nie jest tak, że idziemy do sądu rozwodowego, ale byliśmy rozłączeni. PK i ja jesteśmy naprawdę bardzo współzależni i połączeni. Więc po raz pierwszy od 13 lat, kiedy byliśmy razem, poczuliśmy ten rozdźwięk” – powiedziała.

Czytaj również:  'Chrisley Knows Best' podobno odwołane po wyroku Todda, Julie Chrisley

„Kiedy weszliśmy w ten sezon, było dla mnie naprawdę ważne, aby być otwartym i szczerym i mówić o tym, ponieważ taka jest rzeczywistość.”

W rzeczywistości, podczas finału sezonu 13 „RHOBH”, matka dwójki dzieci zastanawiała się, czy uda im się wyjść z tego kryzysu.

„Kocham mojego męża, ale mam tylko nadzieję, że w końcu coś może się zmienić, ponieważ mam chwile, w których martwię się: „Czy będziemy w stanie pozostać razem?” zapytała w konfesjonale.

Dorit ujawniła w finale 13. sezonu „RHOBH”, że nie jest pewna, czy para będzie w stanie rozwiązać swoje problemy. doritkemsley/Instagram
Była para zaczęła spotykać się w 2011 roku, a cztery lata później wzięła ślub. doritkemsley/Instagram

Dorit czuła, że PK nie wspierał jej walki z zespołem stresu pourazowego – który wynikał z napadu na dom z bronią w ręku w 2021 r.

„Bez względu na to, jak bardzo się staram, wydaje mi się, że nigdy nie potraktuje mnie poważnie i nie będzie tak obecny, jak tego potrzebuję, a może nigdy się nie zmieni, ale czy muszę zaakceptować, że tego nie zrobi? Czy mogę? Nie wiem”, zastanawiała się.

Przyznała również, że picie jej męża miało poważny wpływ na ich małżeństwo, ale starali się nad tym pracować.

Latest Posts

Nie przegap