środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Drew Barrymore zdradza, że swoje 10. urodziny obchodziła w barze w Nowym Jorku

Drew Barrymore lekceważy swoje kłopotliwe dzieciństwo.

49-letnia aktorka ujawniła, że spędziła swoje 10. urodziny imprezując nieco zbyt ostro w nowojorskim barze podczas piątkowego odcinka swojego talk show o tej samej nazwie.

W wywiadzie z Bobbym Cannavale i Rose Byrne, gwiazda „Aniołków Charliego” żartobliwie opowiedziała o swojej wypełnionej imprezami młodości, gdy rozmawiali o dorywczych pracach, które Cannavale wykonywał, zanim zyskał sławę jako aktor – w tym o pracy przy drzwiach w słynnym barze Limelight.

Drew Barrymore ujawniła, że kiedyś spędziła swoje 10. urodziny na imprezie w słynnym nowojorskim barze. The Drew Barrymore Show/YouTube
Podczas wywiadu z Bobbym Cannavale i Rose Byrne w swoim talk show, Cannavale powiedział, że kiedyś pracował jako bramkarz w słynnym nowojorskim barze Limelight. The Drew Barrymore Show/YouTube

„Poszedłem do Limelight, miałem swoje 10 urodziny w Limelight”, podzielił się Barrymore.

„Chodziłam wtedy do klubów przez trzy lata”, kontynuowała. „Chodziłam do Studio 54, chodziłam do Limelight, chodziłam do Nell’s. Jakkolwiek to nazwiesz, byłam tam.”

Prowadząca talk show już wcześniej szczerze mówiła o swoim problematycznym wychowaniu.

„Chodziłam do Limelight, miałam tam swoje 10 urodziny”, powiedziała Barrymore. WireImage
Zażartowała również, że w tamtym momencie grała w klubach przez trzy lata. Ron Galella Collection via Getty Images

W kwietniu otworzyła się na temat przerwania cyklu nadużywania alkoholu w swojej słynnej rodzinie, wybierając trzeźwy styl życia.

Słynnym ojcem Drew jest legendarny aktor John Barrymore. Jej ciotka i wujek to zdobywcy Oscara Ethel i Lionel Barrymore. Ich ojciec, John Barrymore Sr., był bardzo znanym aktorem w latach 20. i 30. ubiegłego wieku.

„Myślę, że dla mnie zaprzestanie picia jest jedną z najbardziej honorowych rzeczy, jakie mogę zrobić dla nazwiska Barrymore, ponieważ wszyscy byliśmy takimi hedonistami” – powiedział People gwiazdor, który w młodym wieku ukończył odwyk z powodu uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

W kwietniu Barrymore dyskutowała o przerwaniu cyklu nadużywania alkoholu w swojej słynnej rodzinie. REUTERS
Aktorka całkowicie zrezygnowała z alkoholu w 2019 roku i ogłosiła trzeźwość w 2021 roku. drewbarrymore/Instagram

„Nie postrzegaj mnie jako filaru zdrowia i dobrego samopoczucia oraz posiadania wszystkiego razem” – ostrzegła.

„Po prostu wiesz co? To nie zadziałało dla naszej rodziny i zamierzam z tym skończyć. Zamierzam być tym, który przerwie ogniwo w tym łańcuchu i może moje dzieci i ich dzieci będą miały się lepiej.”

Czytaj również:  Brat Travisa Kelce, Jason, nazywa Taylor Swift częścią rodziny, gdy zbliżają się zaręczyny

Barrymore ostatecznie całkowicie zrezygnowała z alkoholu w 2019 roku i ogłosiła trzeźwość w 2021 roku.

Latest Posts

Nie przegap