poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Dwa nowe filmy „Avengers” zapowiedziane na Comic-Con

Chociaż został zatytułowany Endgame, ostatni film Avengers nie będzie ostatnim w Marvel Cinematic Universe.

Podczas prezentacji na Comic-Conie w hali H, dwa nowe Avengers filmy zostały ogłoszone przez Marvel Studios. Avengers: Dynastia Kang pojawi się 2 maja 2025 roku, a kolejny Avengers film pojawi się miesiące później, z Avengers: Secret Wars trafi 7 listopada 2025 roku.

Szef Marvela, Kevin Feige, zauważył, że kolejne filmy z serii Avengers zakończą 6 fazę Marvel Cinematic Universe. (Ogłoszono, że fazę tę rozpocznie film Fantastic 4, którego data premiery została wyznaczona na 8 listopada 2024 roku) Kang jest podróżującym w czasie złoczyńcą granym przez Jonathana Majorsa w nadchodzącym Ant-Man and the Wasp: Quantumania (jego wersja została odsłonięta w Loki sezon pierwszy). A Secret Wars to prawdopodobnie odniesienie do serii eventowej z 2015 roku od scenarzysty Jonathana Hickmana, która dotyczyła multiwersum i miała bezpośrednie odniesienie w Doctor Strange in the Multiverse of Madness. (Istniała również seria z lat 80. o tej samej nazwie.)

Franczyza Avengers to klejnot koronny Marvela. Pierwszy Avengers, wydany dekadę temu, łączył wiele franczyz filmowych – Iron Mana, Kapitana Amerykę i Thora – i był postrzegany jako hazard, gdy Marvel ogłosił swoje ambicje. Hazard opłacił się, a film stał się pierwszym Marvela, który przekroczył 1 miliard dolarów. Czwarta i najnowsza odsłona, 2019’s Avengers: Endgame przez pewien czas utrzymywała tytuł najwyższego brutto filmu wszech czasów, z 2,79 miliardami dolarów na całym świecie.

Filmy te będą pierwszymi odsłonami zrealizowanymi od czasu przejścia Roberta Downeya Jr. na emeryturę z roli Iron Mana.

Właśnie ogłoszono w hali H:

Avengers Marvel Studios: Dynastia Kang, w kinach 2 maja 2025 roku. #SDCC2022 pic.twitter.com/kCxeyYwgN5

– Marvel Studios (@MarvelStudios) July 24, 2022

Właśnie ogłoszono w hali H:

Marvel Studios’ Avengers: Secret Wars, w kinach 7 listopada 2025 roku. #SDCC2022 pic.twitter.com/FXQ5ZbzQYl

– Marvel Studios (@MarvelStudios) July 24, 2022

Czytaj również:  Freida Pinto o tym, dlaczego 'Lista pana Malcolma' jest "znaczącym krokiem" w kierunku integracji na ekranie i poza nim

Latest Posts

Nie przegap