piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Electric Entertainment pozyskuje 100 mln dolarów kredytu na wzmocnienie oferty filmowej i telewizyjnej

Electric Entertainment, firma produkcyjna stojąca za takimi programami jak Leverage: Redemption i Almost Paradise na Amazon’s Freevee, powiedział w czwartek, że zamknął kredyt kredytowy o wartości 100 milionów dolarów z Bank of America.

Firma najpierw wykorzysta pięcioletnie finansowanie na swój slate of programming, który obejmuje również The Ark na kanale SYFY. Leverage: Redemption jest spin-offem Leverage, jednego z pierwszych oryginałów Freevee i jest obecnie w trakcie produkcji drugiego sezonu, podczas gdy Almost Paradise po raz pierwszy miał premierę na WGNA i obecnie przygotowuje się do drugiego sezonu na Freevee

„Wraz z pojawieniem się i kontynuacją rozwoju branży streamingowej, mieliśmy szczęście nadal robić to, co robimy najlepiej – tworzyć oryginalne programy scenariuszowe, które widzowie kochają. Dzięki nie tylko naszej transmisji, ale teraz także naszym partnerom z kanałów i platform streamingowych, nasze treści cieszą się większym popytem, ponieważ nasza ekspansja dystrybucyjna stała się dalekosiężna” – powiedział Dean Devlin, dyrektor generalny Electric Entertainment.

Devlin kieruje niezależnym studiem, wraz z partnerami Marc Roskin i Rachel Olschan-Wilson. Wcześniejsze seriale firmy z Los Angeles to The Librarians i Leverage w TNT oraz The Outpost w CW. Wśród filmów fabularnych znalazły się Bad Samaritan, z Davidem Tennantem i Robertem Sheehanem w rolach głównych oraz Say My Name, z Lisą Brenner i Nickiem Blood.

Czytaj również:  reżyserka 'Corsage' Marie Kreutzer o tym, czego dowiedziała się o cesarzowej Elżbiecie Austriackiej podczas swoich badań

Latest Posts

Nie przegap