16 maja 2022 | 15:40

Elle King twierdzi, że Jack Harlow zamknął jej drzwi na 2022 Billboard Music Awards, ale insider mówi Page Six wyłącznie, że raper nie zrobił nic takiego.

„@jackharlow zamknął drzwi swojej garderoby, kiedy przejeżdżałam obok na moim wózku inwalidzkim i powiedziałam cześć🤷♀️✌️#bbmas @bbmas,” piosenkarka Americana, 32, podpisała post na Instagramie w niedzielę wieczorem wraz z selfie, na którym używa laski, aby stać.

Źródło zaznajomione z sytuacją nalega jednak na Page Six, że Harlow, 24, przywitała się z Kingiem i nigdy nie zamknęła przed nią drzwi.

„Zdecydowanie przywitał się z nią, a był to po prostu czas, aby ubrać się, aby wejść na scenę, więc ktoś inny z zespołu zamknął drzwi”, wyjaśnia źródło, dodając, „Myślę, że czas był przypadkowy. Zdecydowanie się przywitał.”

Piosenkarka „Ex’s & Oh’s”, która była ubrana w czarną gorsetową sukienkę, powiedziała E! News wcześniej w nocy, że miała „zwichniętą kostkę” Nie sprecyzowała, co się stało.

Elle King in a selfie in her dressing room at the 2022 Billboard Music Awards.
Elle King twierdziła, że Jack Harlow zamknął na nią drzwi do garderoby podczas Billboard Music Awards w 2022 roku.
elleking/Instagram

Nie jest jasne, czy King skomentował to jako żart. Przedstawiciele jej i Harlow nie odpowiedzieli natychmiast na nasze prośby o komentarz.

Kilku fanów zalało sekcję komentarzy postu King, aby dołączyć do niej w wyzywaniu rapera „Nail Tech”.

„Dlaczego Jacek zrobił ci tak??? 😂”, napisała jedna osoba.

„@jackharlow, co się stało, że tak się stało? Nie zawiedź dzieci w domu 😔”, skomentowała druga osoba.

„Idk who he is but he has no manners. Wyglądasz niesamowicie! Ta sukienka jest cała dla ciebie!” trzeci dodał.

Jack Harlow at the 2022 Billboard Music Awards.
Źródło twierdzi, że ktoś z ekipy Harlow zamknął drzwi, aby raper mógł się przebrać na swój występ.
FilmMagic

„Podczas Kentucky Derby musiał mieć przy sobie dwie osoby, żeby nie zepsuć sobie butów. Czy muszę mówić więcej?” inny zauważył.

„Jedyną dobrą częścią jego piosenki jest Fergie, so….,” napisał jeszcze jeden fan, odnosząc się do hitu Harlowa „First Class” samplującego „Glamorous.”

Czytaj również:  Ariana, Lala, Scheana spotykają się przed zmierzeniem się z Raquel Leviss na zjeździe 'VPR'

To był pierwszy raz King na BBMAs, gdzie wykonała swój hit „Drunk (And I Don’t Wanna Go Home)” z piosenkarką country Mirandą Lambert.

W międzyczasie Harlow wyszła również na scenę, aby rapować urywek „First Class” podczas gwiazdorskiego występu otwierającego imprezę Diddy’ego. Bryson Tiller, Teyana Taylor i jej 6-letnia córka, Junie, również dołączyli do Diddy’ego na scenie.