niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Elliot Page rozwija powieść science fiction „The Darkness Outside Us” jako film fabularny (na wyłączność)

The Darkness Outside Us chce przenieść się ze strony na ekran.

Pageboy Productions, firma prowadzona przez nominowanego do Oscara aktora Elliota Page’a, Matta Jordana Smitha i Tucka Dowreya, nabyła prawa do powieści science fiction YA z 2021 roku.

Autor Eliot Schrefer The Darkness Outside Us to historia miłosna o dwóch młodych mężczyznach z wrogich krajów umieszczonych na pokładzie statku kosmicznego z misją ratunkową. Po drodze uczą się, że muszą współpracować, a miłość może być kluczem do przetrwania.

„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać niezwykłe dzieło Eliota. The Darkness Outside Us jest dokładnie taką historią, jaką chcemy promować w PAGEBOY – jest wywrotowa i głęboko ludzka” – powiedzieli Page, Jordan Smith i Dowrey w oświadczeniu. „To złożona historia miłosna, pomysłowy thriller i kosmiczna epopeja ze zwrotami akcji na każdym kroku. Nie możemy się doczekać, aby podjąć kolejne kroki w kierunku przeniesienia go na duży ekran”

Schrefer ma sequel, The Brightness Between Us, który ukaże się w październiku.

„Na co najbardziej liczyłbym w przypadku mojej powieści? Na zwinną, młodą, zmotywowaną firmę produkcyjną, która robi furorę w Hollywood – i właśnie to dostałem od PAGEBOY Productions. Jestem bardzo podekscytowany ich wizją The Darkness Outside Us i zaszczycony, że mam talenty Elliota, Matta, Tucka i reszty zespołu.”

Page założył Pageboy w 2021 roku, a jego tytuły obejmują gwiazdę Page Close to You i tytuł Toronto Film Fest Backspot . Page i Pageboy są reprezentowani przez UTA, VIE Entertainment, ID Public Relations i Morris Yorn Barnes. Eliot Schrefer jest reprezentowany przez Richarda Pine’a z Inkwell i UTA.

Czytaj również:  Reese Witherspoon i Ashton Kutcher o uchwyceniu romansowej chemii w "Your Place or Mine"

Latest Posts

Nie przegap