6 kwietnia 2023 r. |16:51

Emily Ratajkowski twierdzi, że „nadal nie myśli” o mężczyznach – nawet po tym, jak została zauważona podczas robienia sobie selfie z Harrym Stylesem w Tokio.

„Jest milion szalonych, niedokładnych rzeczy na temat moich związków [które są mówione],” modelka powiedziała Los Angeles Times w wywiadzie opublikowanym w czwartek. „Zdecydowanie nadal nie myślę o facetach. Chociaż, tak. Wiesz, czasami rzeczy po prostu się dzieją.”

Supermodelka grała nieśmiało o swojej i Stylesa parnej sesji make-out, która miała miejsce w zeszłym miesiącu w japońskiej metropolii Ariake Arena, gdzie zwycięzca Grammy grał kolejne koncerty w ramach swojej „Love on Tour.”

Na filmie, uzyskanym przez Daily Mail, Ratajkowski, 31, można zobaczyć pieszczoty policzka Stylesa, gdy całowali się po francusku, opierając się o srebrną furgonetkę.

Podczas gdy Styles, 29, pozostał milczący na temat wirusowego smooch, źródło powiedziało Us Weekly w zeszłym miesiącu, że „zawsze był bardzo przyciągany do Emily.”

Emily Ratajkowski holding an umbrella.
Emily Ratajkowski przerwała milczenie na temat swojego pocałunku z Harrym Stylesem.
emrata/Instagram
Emily Ratajkowski and Harry Styles kissing in Tokyo.
„Czasami rzeczy po prostu się zdarzają” – powiedziała modelka.

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Mimo, że były wokalista One Direction był „podekscytowany” faktem „spiknięcia się” z Ratajkowski, osoba wtajemniczona powiedziała, że ich romans może nie posunąć się dalej, ponieważ ona cieszy się sceną randkową po swoim rozwodzie z mężem Sebastianem Bear-McClardem.

„Emily nie szuka niczego poważnego”, powiedziało źródło. „Ona po prostu próbuje żyć swoim najlepszym życiem singla i dobrze się bawić”.

Jednak aktorka „Gone Girl” niedawno podpowiedziała, że ona i Styles mogą spotykać się ze sobą dłużej niż wie o tym opinia publiczna.

Harry Styles smiling.
Były wokalista One Direction pozostał milczący na temat smooch.
Getty Images dla Spotify
Harry Styles at the 2023 Brit Awards.
Źródło powiedziało Us Weekly, że Styles „zawsze był bardzo przyciągany do Emily.”
Samir Hussein / WireImage

„Właśnie zaczęłam umawiać się z kimś, kogo myślę, że lubię, więc to jest inne”, powiedziała na odcinku „Going Mental With Eileen Kelly” z 9 marca, który został wydany dwa tygodnie przed epickim pocałunkiem jej i piosenkarza „As It Was”.

Czytaj również:  Mama Miley Cyrus, Tish Cyrus, zaręczyła się z gwiazdą "Prison Break" Dominikiem Purcellem

„Ale gdybyś rozmawiał ze mną cztery tygodnie temu, absolutnie. Spotykałbym się z kimś i nagle sposób w jaki by chodził byłby jak, ugh.”

Modelka powiedziała, że szuka partnera, który jest „niezależny”, ponieważ ma „pełne życie” własne. „Mam nadzieję, że umawianie się z kimś, kto ma więcej własnego życia, zapobiegnie problemom, które miałam wcześniej”, dodała.

Emily Ratajkowski in a white dress.
Aktorka podpowiedziała, że ona i Styles mogli spotykać się ze sobą dłużej niż wie o tym opinia publiczna.
emrata/Instagram

Ratajkowski dzieli się 2-letnim synem Sylvestrem ze swoim zrażonym mężem, który został niedawno oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne i nieodpowiednie zachowanie z nastoletnimi dziewczynami.(Page Six dotarł do Bear-McClard’s rep i adwokata, którzy obaj odmówili komentarza.)

Styles, ze swojej strony, rozstał się z Olvią Wilde pod koniec 2022 roku po dwóch latach randek.

Źródło powiedziało Page Six, że Ratajkowski „błagał” o przebaczenie od swojego kumpla Wilde, 39, po tym, jak jej pocałunek w Tokio ze Stylesem wypłynął na powierzchnię online.