środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Emma D’Arcy mówi, że kręcenie 2. sezonu „House of the Dragon” było „trochę samotne” z dala od Matta Smitha i Olivii Cooke

„Tak wiele z nas, tworząc pierwszą serię, zakochało się w nich – w Matcie, w Liv, w innych członkach obsady” – powiedział D’Arcy o pracy nad serialem.

Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy and Ryan Condal attend HBO's

Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy i showrunner Ryan Condal biorą udział w premierze drugiego sezonu serialu HBO „House of the Dragon” w Hammerstein Ballroom 3 czerwca.Jamie McCarthy/Getty Images

Po zbudowaniu relacji między bohaterami w pierwszym sezonie, drugi sezon serialu HBO House of the Dragon zobaczy, jak jego bohaterowie przemierzają Westeros – ku rozczarowaniu zżytej obsady.

Drugi sezon prequela Gry o tron będzie kontynuował kronikę wojny domowej rodu Targaryenów, w której Rhaenyra (Emma D’Arcy), książę Daemon (Matt Smith) i ich siły Dragonstone zmierzą się z Alicentą (Olivia Cooke) i jej dziećmi o Żelazny Tron. Oznacza to jednak, że gwiazdy często kręciły w tym roku własne, indywidualne wątki, a nie sceny grupowe.

Podczas poniedziałkowej premiery serialu w Nowym Jorku, D’Arcy przyznał, że filmowanie bez Smitha i Cooke’a było „trochę samotne”, ale zauważył: „W serialu jest tak wielu pięknych aktorów, że jest to ciągle zmieniająca się rzecz. Z pewnością myślę, że sprawi to, że aktywna oglądalność będzie bardziej ekscytująca, ponieważ jest tak wiele części serialu, których jeszcze nie miałem okazji oglądać. Więc mogę oglądać jako czysty fan, te inne wątki narracyjne”

Dodali, że tęsknią za swoimi dwoma partnerami: „To naprawdę sprawia, że wiesz, co straciłeś, jak sądzę – za każdym razem, gdy pracujemy [razem], jest to wielki przywilej i bardzo ekscytujące i bardzo ekscytujące i odżywia coś, ponieważ w pewnym sensie czuje się stary. Tak wiele z nas, tworząc pierwszą serię, zakochało się w nich – w Matcie, w Liv, w innych członkach obsady – więc za każdym razem, gdy czerpiesz z tego radość, jest to wielka przyjemność. Ale seriale muszą iść naprzód, myślę, że to właśnie sprawia, że są ekscytujące, a w tym sezonie [Rhaenyra] ma inną grawitację”

Czytaj również:  Seal Team 6 Movie "Fearless" w pracach z bannerem "American Underdog" (Exclusive)

Ponieważ Daemon opuścił Dragonstone, aby walczyć, oznaczało to również mniej scen między D’Arcy i Smithem, jak powtórzył Smith: „Szkoda, strasznie za nimi tęskniłem, ponieważ uwielbiam przebywać w ich pobliżu; nie tylko są wspaniałymi aktorami, ale także wspaniałymi ludźmi, z którymi można się codziennie kłócić. Więc tęskniłem za nimi, ale tego wymagała historia. Daemon podąża własną ścieżką, próbując wszystko rozgryźć, wpadając głową w ciemną dziurę własnej świadomości, w otchłań, i myślę, że Rhaenyra ma wielkie poczucie zdrady”

Matt Smith dzieli się wrażeniami z kręcenia 2. sezonu #HouseoftheDragon bez wielu scen z Emmą D’Arcy w porównaniu do poprzedniego sezonu. Ponadto ujawnia moment, w którym chciał przyjąć rolę Daemona po początkowym wahaniu. pic.twitter.com/K5XwJwBHMP

– The Hollywood Reporter (@THR) June 4, 2024

Po drugiej stronie bitwy Cooke’owi brakowało również współgwiazdy Paddy’ego Considine’a, który grał króla Viserysa dla swojej królowej w pierwszym sezonie i którego śmierć zapoczątkowała wojnę.

„To było dziwne, człowieku”, powiedział Cooke The Hollywood Reporter o robieniu serialu bez niego. „Paddy jest tak wielką postacią i tak potężnym aktorem, i naprawdę wniósł tę powagę do Red Keep, a my tęskniliśmy za jego wchodzeniem na plan, robieniem wrażenia Alana Partridge’a i używaniem jego laski jako pałki, kręcąc nią dookoła. Bardzo, bardzo nam go brakowało”

Podczas wydarzenia Cooke i D’Arcy rozmawiali również o swoim memie Negroni Sbagliato, który stał się wirusowy podczas promowania pierwszego sezonu serialu, jak przyznał Cooke: „To było po prostu dziwne”, mówiąc: „to była najbardziej niewinna rzecz w historii, jakbyśmy po prostu próbowali się nawzajem rozśmieszyć i powiedzieliśmy tyle gówna tego dnia, że to był ten, który utknął” D’Arcy dodał: „Zawsze trudno mi było o tym mówić, ponieważ czułem się jak coś, co przydarzyło się komuś innemu … Nie jestem tak obeznany z mediami społecznościowymi, nie jestem w tym świecie, więc nie wiem, przez jakiś czas był to rodzaj dziwnego mirażu w moim życiu”

Czytaj również:  oglądalność "Loki" rośnie wraz z finałem 2. sezonu

Olivia Cooke mówi THR na czerwonym dywanie #HouseoftheDragon sezon 2, dlaczego każdy powinien być drużyną zielonych, a nie czarnych. Ponadto ujawnia, jak to było robić ten sezon bez Paddy’ego Considine’a i stać się wirusowym memem ze współgwiazdą Emmą D’Arcy. pic.twitter.com/2Zd1o3GqYB

– The Hollywood Reporter (@THR) 4 czerwca 2024 r.

House of the Dragon premiera 16 czerwca na Max.

Neha Joy przyczyniła się do powstania tego raportu.

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Sign Up

Latest Posts

Nie przegap