wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Eva Mendes żartobliwie zdradza, dlaczego nie przeszkadza jej, że Ryan Gosling całuje Emily Blunt w „The Fall Guy

Wielu zgodziłoby się z opinią Evy Mendes, że Emily Blunt jest „po prostu cholernie dobra” w The Fall Guy.

Aktorka i bizneswoman wzięła na Instagram w czwartek, aby pochwalić najnowszy film męża Ryana Goslinga. Podzieliła się plakatem filmu, na którym widać całujących się Blunt i Goslinga, a także tweetami niektórych fanów na temat pełnej akcji komedii romantycznej.

„Czy wiesz, że! @thefallguymovie jest PIERWSZYM filmem niebędącym superbohaterem, który otworzył letnią kasę od 17 lat!” Napisał Mendes w podpisie. „I może nie pobił rekordu kasowego, ale pobił wiele innych rekordów. Jestem z tego bardzo dumny”

Aktorka The Place Beyond the Pines, która dzieli dwie córki z Goslingiem, żartobliwie wyjaśniła, dlaczego nie ma nic przeciwko temu, że jej mąż całuje się ze swoją partnerką i ekranową miłością Blunt w filmie.

„Dowód jest w moim poście – zwykle nie publikuję zdjęć mojego mężczyzny całującego laskę, ale Emily Blunt jest w tym cholernie dobra. ONI są w tym cholernie dobrzy” – napisała. „Viva el fall guy!”

W filmie Gosling wciela się w postać kaskadera Colta Seaversa, który musi odnaleźć zaginionego głównego aktora w przebojowym filmie swojej byłej dziewczyny Jody Moreno (Blunt). The Fall Guy rozpoczął letni sezon filmowy na pierwszym miejscu z 28,5 milionami dolarów w kasie.

W zeszłym miesiącu Blunt, która jest żoną Johna Krasinskiego, podzieliła się w The Howard Stern Show, że „absolutnie” chciała zwymiotować podczas całowania współgwiazdy przed kamerą. „Nie powiedziałabym, że to coś w rodzaju skrajnego wstrętu, ale zdecydowanie nie podobały mi się niektóre z nich” – powiedziała.

Dodała jednak, że cieszyła się z możliwości współpracy z Goslingiem przy projekcie.

„Kocham jego żonę, Evę”, powiedziała Blunt. „Kocham ich dzieci i czuję, że mam wielkie szczęście przyjaźnić się z tak wspaniałą osobą jak on.”

Czytaj również:  Adele przekłada rezydenturę w Las Vegas z powodu choroby: "To wszystko odbiło się na moim głosie"

Latest Posts

Nie przegap