11 sierpnia 2022 | 7:18pm

Ezra Miller wydaje się być zrelaksowany i nie przejmować się tymi sprawami, pomimo ich listy problemów prawnych.

Aktor, który posługuje się pseudonimem They/Them, został sfotografowany z matką, Martą Miller, na ganku ich domu w Vermont w poniedziałek – dzień po trzecim aresztowaniu w tym roku.

Gwiazda „Flash”, 29 lat, ma teraz pełne wąsy, które zakrzywiają się w górę wzdłuż bezzębnego uśmiechu, którym błysnęli papu. Nawet nie wstali z krzesła ani nie odłożyli telefonu na czas tego improwizowanego spotkania.

Marta, jednak, najwyraźniej nie był tak OK z sytuacją, jak fotografowie uchwycił ją strzelanie z jej siedzenia i grymas podczas pozornie krzyczeć w ich kierunku. Jedno ze zdjęć opublikowanych przez Daily Mail pokazało ją nawet w połowie zdania z dezaprobującym palcem wskazującym w powietrzu.

Ezra Miller smiling on his Vermont property
Ezra Miller błysnął figlarnym uśmiechem dzień po trzecim aresztowaniu aktora w tym roku.
Flightrisk / BACKGRID

W niedzielę Ezra został oskarżony o włamanie do niezamieszkałego mieszkania za rzekome włamanie do domu w Stamford, Vt. i kradzież kilku butelek alkoholu w maju.

Gwiazda „Perks of Being a Wallflower” była również dwukrotnie aresztowana na Hawajach – raz w marcu za zakłócanie porządku, do którego przyznała się bez zarzutu, a ponownie w następnym miesiącu za rzekome rzucenie krzesłem w kobietę.

Ezra Miller smiling on their Vermont property
Aktor był widziany na zewnątrz ich domu w Vermont z matką, Martą.
Flightrisk / BACKGRID

Policja stanowa w Vermont postawiła Ezrze zarzut włamania podczas jednej z wizyt w posiadłości aktora w Stamford, aby spróbować zlokalizować młodą rodzinę, którą rzekomo trzyma od połowy kwietnia.

Według Rolling Stone, oficerowie szukali 25-letniej matki i jej trójki dzieci – w wieku 5, 4 i 1 roku – aby doręczyć jej awaryjny nakaz opieki, o który poprosiła prokuratura stanowa, która zażądała usunięcia dzieci zarówno z nieruchomości, jak i spod jej opieki.

Ezra Miller's Vermont home
Dom stoi na 96-akrowej posiadłości w Stamford.
Flightrisk / BACKGRID

Nakaz został podobno sporządzony z obawy o bezpieczeństwo dzieci, ponieważ farma Ezry jest rzekomo zaśmiecona bronią palną, amunicją i marihuaną.

Mając „złe przeczucie w [his] żołądku”, ojciec dzieci skontaktował się z Vermont Department for Children and Families i lokalną policją w połowie maja.

Czytaj również:  Kate Beckinsale w tajemniczy sposób usuwa zdjęcia z pobytu w szpitalu z powodu nieznanej choroby

W czerwcu mama nalegała na Rolling Stone, że Ezra zapewnił „bezpieczne środowisko dla [her] trójki bardzo małych dzieci.”

Ezra Miller mug shot
Miller został oskarżony o włamanie w niedzielę.
Getty Images

Jednak gwiazda „Fantastic Beasts” rzekomo powiedziała policjantom w weekend, że rodzina nie mieszkała tam od miesięcy, co według prokuratury stanowej wyglądało na próbę „uniknięcia doręczenia” nakazu.

Funkcjonariusze VSP uważają, że aktor może ukrywać miejsce pobytu rodziny.

Rolling Stone zauważył również, że matka codziennie zamieszczała posty na mediach społecznościowych z posiadłości aż do połowy lipca, kiedy jej konto stało się ciemne i wydawało się być usunięte.

Ezra Miller at the CFDA/Vogue Fashion Fund event in 2018
Zostali również oskarżeni o uwodzenie dwóch nastolatków.
Evan Agostini/Invision/AP

Ezra został również oskarżony o „uwodzenie” nastolatki i miał zakaz zbliżania się wydany przeciwko nim przez inną kobietę i jej 12-letnie dziecko.

Przedstawiciele aktora nie odpowiedzieli na nasze liczne prośby o komentarz.