piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Fani reagują na „przerażające” nagranie, na którym Sean „Diddy” Combs uderza i kopie byłą Cassie Venturę: „Zamknijcie go

Fani dzielą się swoimi reakcjami na „przerażające” nagranie z monitoringu, na którym Sean „Diddy” Combs uderza i kopie swoją ówczesną dziewczynę, Cassie Venturę, w hotelu w 2016 roku.

„To wszystko jest bardzo przerażające… Spójrz na Diddy’ego biegnącego za Cassie jak szalony, by ją uderzyć. A ten człowiek ma cztery córki???? Zamknąć go natychmiast i wyrzucić klucz. Bóg jeden wie, co on zrobił Cassie”, napisał jeden z użytkowników na X Friday.

„Mamy dowód wideo, więc nie ma nic więcej do kwestionowania. Sean 'Puffy, P. Diddy, Puff, Diddy & Love’ Combs jest obrzydliwą osobą i każdy, kto chce bronić jego czynów, powinien udać się na terapię razem z nim” – dodał inny.

Fani dzielą się swoimi reakcjami na „przerażające” nagranie z monitoringu, na którym Sean „Diddy” Combs uderza i kopie swoją ówczesną dziewczynę, Cassie, w hotelu w 2016 roku. Splash News
„To wszystko jest bardzo przerażające… Spójrz na Diddy’ego biegnącego za Cassie jak szalony, tylko po to, by ją uderzyć. A ten człowiek ma cztery córki????” – napisał jeden z fanów. CNN

„Diddy jest cholernie obrzydliwy. próba zmiany nazwiska na „Love” po takim potraktowaniu kobiety to jedna z najbardziej paskudnych i manipulacyjnych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. spakujcie go na dobre. jestem dumny z Cassie, że się wyrwała” – napisał na Twitterze trzeci fan.

„Widok Diddy’ego biegnącego korytarzem na wpół nagiego, podczas gdy Cassie jest tuż przy windzie, próbując założyć buty, tak blisko wolności, wiedząc, że słyszy, jak nadchodzi, jest czymś z cholernego horroru. Moje serce zaczęło bić tak szybko”, powiedziała czwarta osoba.

Niektórzy fani wypowiadali się na temat twierdzeń Cassie, że obecnie zamknięty hotel InterContinental w Los Angeles został opłacony przez 54-letniego założyciela Bad Boy Records, aby tak długo ukrywać wideo przed opinią publiczną.

W piątek CNN opublikowało niepokojące wideo, na którym widać Combsa ścigającego i atakującego Cassie w zamkniętym hotelu InterContinental w 2016 roku. CNN
Po tym, jak piosenkarka „ME & U” próbowała wsiąść do windy i uciec, raper pobiegł za nią, złapał ją za szyję i rzucił na podłogę. CNN

„Diddy opłacał hotele, myśląc, że materiał nigdy się nie pojawi. Błąd. Ktoś zawsze robi kopię” – stwierdził jeden z użytkowników.

„Diddy zapłacił hotelowi 50 tysięcy, aby film nie został upubliczniony, ale i tak wyszedł na jaw to, co jest robione w ciemności, ZAWSZE zostanie wyciągnięte na światło dzienne” dodał inny fan.

Czytaj również:  Książę Archie, księżniczka Lilibet - tytuły "urodzenia" zaktualizowane na królewskiej stronie internetowej

Media społecznościowe stanęły w płomieniach w piątek po południu, gdy CNN opublikowało niepokojące wideo, które pokazuje Combsa ścigającego i atakującego Cassie – urodzoną jako Casandra Ventura – w 2016 roku.

Gdy Cassie leżała bez ruchu, Combs kopnął ją dwa razy, po czym ciągnął ją za bluzę. CNN
W oświadczeniu dla Page Six, prawnik Cassie, Douglas H. Wigdor, powiedział: „Przeszywające do głębi wideo tylko jeszcze bardziej potwierdziło niepokojące i drapieżne zachowanie pana Combsa”. CNN

W klipie raper „I’ll Be Miss You Rapper” wybiegł ze swojego pokoju hotelowego tylko w ręczniku wokół talii, aby ścigać 37-letnią piosenkarkę „Me & U”, gdy próbowała wsiąść do windy, aby uciec.

Kiedy Combs dotarł do Cassie, złapał ją za szyję i rzucił na podłogę. Gdy leżała bez ruchu, kopnął ją dwa razy, po czym pociągnął modelkę za bluzę.

W oświadczeniu dla Page Six, prawnik Cassie, Douglas H. Wigdor, powiedział: „Wstrząsające nagranie wideo tylko potwierdziło niepokojące i drapieżne zachowanie pana Combsa.

W listopadzie ubiegłego roku piosenkarka „Long Way 2 Go” złożyła bombowy pozew przeciwko Combsowi, oskarżając go o fizyczne znęcanie się nad nią i gwałty podczas ich 10-letniego związku. AFP via Getty Images
Cassie szczegółowo opisała w pozwie incydent w hotelu MAach 2016, mówiąc, że ojciec siedmiorga dzieci stał się „skrajnie nietrzeźwy i uderzył panią Venturę w twarz, powodując u niej podbicie oka” STARPICZ / Splash News

„Słowa nie są w stanie wyrazić odwagi i hartu ducha, jakim wykazała się pani Ventura, ujawniając tę sprawę.”

W listopadzie ubiegłego roku Cassie złożyła bombowy pozew przeciwko Combsowi, oskarżając go o fizyczne znęcanie się nad nią i gwałty podczas ich 10-letniego związku.

W rzeczywistości piosenkarka „Long Way 2 Go” szczegółowo opisała incydent w ujawnionym filmie z monitoringu w skardze.

W pozwie uzyskanym przez Page Six, Cassie twierdziła, że „około marca 2016 roku” Combs stał się „skrajnie nietrzeźwy i uderzył panią Venturę w twarz, powodując u niej podbicie oka.”

Cassie twierdziła również w pozwie, że Combs zgwałcił ją w jej mieszkaniu „podczas gdy ona wielokrotnie mówiła 'nie’ i próbowała go odepchnąć” Getty Images for SHOWTIME
Pozew został rozstrzygnięty następnego dnia. Jeff Vespa

Mama dwójki dzieci twierdziła w skardze, że próbowała opuścić pokój hotelowy po tym, jak założyciel Revolt TV zasnął, ale obudził się i „poszedł za nią na korytarz hotelu, krzycząc na nią”

„Chwycił ją, a następnie wziął szklane wazony na korytarzu i rzucił nimi w nią, powodując, że szkło rozbiło się wokół nich, gdy pobiegła do windy, aby uciec”, twierdził pozew.

Cassie twierdziła również w pozwie, że Combs zgwałcił ją w jej mieszkaniu „podczas gdy ona wielokrotnie mówiła 'nie’ i próbowała go odepchnąć.”

Czytaj również:  Fani krytykują "spragnioną" sukienkę Kendall Jenner odsłaniającą cycki: "Bez klasy
Od czasu pozwu Cassie, hip-hopowy potentat stanął w obliczu czterech innych pozwów cywilnych oskarżających go o szereg nadużyć seksualnych i innych nielegalnych działań. Getty Images for American Express Presents Carbone Beach
Combs zaprzeczył wszystkim roszczeniom. AFP via Getty Images

Chociaż Combs zaprzeczył zarzutom, pozew został rozstrzygnięty następnego dnia.

Od czasu pozwu Cassie, hip-hopowy potentat stanął w obliczu czterech innych pozwów cywilnych oskarżających go o szereg nadużyć seksualnych i innych nielegalnych działań.

Combs zaprzeczył wszystkim roszczeniom.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, doświadcza przemocy domowej, zadzwoń na infolinię National Domestic Violence Hotline pod numer 1-800-799-7233, aby uzyskać poufne wsparcie.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap