30 kwietnia 2023 r. |10:43

„Vanderpump Rules” na Kapitolu.

Fani Bravo byli oszołomieni, widząc Lalę Kent, Arianę Madix i Lisę Vanderpump na sobotniej kolacji korespondentów w Białym Domu w 2023 roku.

Trio gwiazd rzeczywistości wyglądało eterycznie na czerwonym dywanie w hotelu DC Hilton, po głośnym rozstaniu Madix z Tomem Sandovalem.

Rozstanie – które stało się jednym z największych skandali popkulturowych tego roku – zostało nawet wspomniane przez prowadzącego Roya Wooda Jr.

„Nietykalny Tucker Carlson stracił pracę, ale chcę, żebyście wiedzieli, że wiem, co czujecie” – zaczął.

„Pracuję w „The Daily Show”, więc ja również zostałem zaskoczony nagłym odejściem gospodarza fałszywego programu informacyjnego. Tucker dał się złapać. Dał się złapać jak ten koleś z „Vanderpump Rules”” – kontynuował komik, nazywając byłego już Madixa

Lala Kent, Ariana Madix, and Lisa Vanderpump attended the 2023 White House Correspondent's Dinner.
Lala Kent, Ariana Madix i Lisa Vanderpump wzięły udział w 2023 White House Correspondents’ Dinner.
Arroyo-OConnor / AFF-USA.com / MEGA
Ariana Madix poses in a white dress in DC
Madix, która była gościem Daily Mail, zachwyciła w białej sukni z peleryną.
AP
Lisa Vanderpump on the red carpet
Vanderpump i jej dwie współpartnerki zostały zaproszone w związku z nagłaśnianą aferą Scandoval.
Getty Images

37-letnia Madix i 62-letni właściciel restauracji SUR zostali zaproszeni przez Daily Mail, podczas gdy 32-letni Kent był gościem Los Angeles Times.

„Moja wspaniała zmarła babcia była bardzo aktywna w lokalnej polityce i zawsze marzyłam o wizycie w Białym Domu, więc to niesamowity zaszczyt” – powiedziała Madix w rozmowie z Daily Mail po zwiedzeniu Białego Domu i wzięciu udziału w prestiżowym wydarzeniu.

Vanderpump, która z powodzeniem lobbowała na rzecz zakazu sprzedaży mięsa kotów i psów w 2018 roku, dodała: „Nie mogę się też doczekać ponownej wizyty na Kapitolu po tym, jak udało nam się uchwalić rezolucję 401.”

Lala Kent, Ariana Madix, and Lisa Vanderpump on the red carpet
Romans Toma Sandovala stał się jednym z największych newsów 2023 roku.
AFP via Getty Images

For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Madix zachwyciła w białej sukni z długim rękawem i prześwitującą peleryną, podczas gdy jej były szef SUR miał na sobie czarną suknię bez ramiączek z błyszczącą, złotą peleryną. Tymczasem Kent zdecydowała się na beżowo-niebieską suknię bez ramiączek i ułożyła swoje blond włosy w eleganckie upięcie.

Czytaj również:  Książę Harry kpi z "niepokojącego" wypadania włosów księcia Williama w pamiętniku "Spare"

Jednak nie wszyscy byli pewni, dlaczego gwiazdy reality show zostały zaproszone na coroczną galę.

„ARIANNNAAA WHAT ARE YOU DOING HEREE?!?” jedna osoba skomentowała na Instagramie wideo z przemówieniem Wooda Jr, a inna dodała: „Kocham was wszystkich, ale muszę być prawdziwy. Dlaczego zostaliście zaproszeni na białą kolację korespondentów?”

Trzeci fan wtrącił się, pytając: „umm, tak bardzo kocham te panie, ale naprawdę? WHCD?!”

 Lisa Vanderpump and Ariana Maddix at the White House Correspondents' Association Dinner
Kamery zatrzymały się na Madix, gdy prowadzący Roy Wood Jr. zażartował z „Pump Rules”.
Getty Images
Lala Kent, Ariana Madix, and Lisa Vanderpump attended the 2023 White House Correspondent's Dinner.
Grupa zwiedziła również Biały Dom przed prestiżowym wydarzeniem.
Getty Images

Inni wzięli na TikTok, aby zastanowić się, dlaczego gwiazdy reality show w ogóle znalazły się na liście gości. „Jestem zdezorientowany. Czy Ariana została zaproszona na kolację tylko dla tego żartu?” zapytała jedna osoba, a inna dodała: „Uwielbiam Bravo, ale dlaczego rozmawiamy o tym w Białym Domu.”

Jak wcześniej informowaliśmy, Madix i Sandoval byli w związku przez prawie dekadę, ale gwiazda Lifetime zerwała z restauratorem w marcu po tym, jak odkryła, że miał on wielomiesięczny romans z byłą kumpelą i współgwiazdą Raquel Leviss.

Zaledwie dzień wcześniej Madix wzięła udział w kolacji Stowarzyszenia Korespondentów Białego Domu, gdzie została oskarżona o lekceważenie Meghan McCain poprzez wykadrowanie jej ze zdjęcia.

Jednak jej przedstawiciel powiedział wyłącznie Page Six, że to wszystko było nieporozumieniem.

„Mogę powiedzieć bez wątpienia, że nie ma żadnego planu w tym poście, czy to politycznego, czy innego” – wyjaśnił menedżer Madix. „Po prostu tak to wyszło.”