czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Gary Busey wpatruje się w paparazzi, gdy ściąga spodnie i pozornie uwalnia się publicznie

Gary Busey znowu to zrobił.

Aktor, lat 79, zrzucił publicznie spodnie, aby pozornie ulżyć sobie w krzakach w pobliżu kiosku z gazetami w Malibu w Kalifornii, w czwartek.

Busey nawiązał kontakt wzrokowy z paparazzi, którzy pstryknęli zdjęcie, gdy jego szare spodnie dresowe zostały częściowo opuszczone, a on sam odsłonił się.

Uśmiechnięta gwiazda „Point Break” w końcu poprawiła swój pas, aby się zakryć i odeszła z dużą mokrą plamą w pobliżu krocza.

Busey uzupełnił swój swobodny strój szarą koszulką, pasującymi kapciami, wielokolorową kurtką, szalikiem w kratę, białą czapką typu trucker i ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Gary Busey publicznie zrzucił spodnie, aby pozornie sobie ulżyć. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID
79-letni aktor został sfotografowany, jak oddaje mocz do krzaka w pobliżu kiosku z gazetami w Malibu w Kalifornii, w czwartek. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID

Jego przedstawiciele nie odpowiedzieli od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Nie jest to jednak pierwsze wykroczenie aktora.

W sierpniu 2022 roku paparazzi sfotografowali Buseya siedzącego na ławce po drugiej stronie ulicy od swojego domu w Malibu, w czarnych spodniach dresowych za kolana, rozglądającego się dookoła z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Na nagraniu wideo z tego incydentu ręce gwiazdy „Zabójczej broni” były skrzyżowane na nogach, zanim rozwiązał spodnie, aby je podciągnąć.

Busey nawiązał kontakt wzrokowy z paparazzi. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID
Paparazzi pstryknęli, gdy jego spodnie dresowe zostały częściowo opuszczone, a on sam się odsłonił. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID
Uśmiechając się, Busey w końcu poprawił swój pasek w talii, aby się zakryć. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID

„Gary często siada na ławce przed swoim domem, aby medytować i patrzeć na ocean” – powiedzieli nam wówczas jego przedstawiciele.

„Naszym jedynym przypuszczeniem jest to, że być może w jego wieku zdał sobie sprawę, że nie może dostać się do łazienki na czas, co wyjaśnia to, co wydarzyło się na filmie przedstawiającym go na ławce.”

Jego przedstawiciele podkreślili, że ławka, na której doszło do tragedii, znajduje się na terenie prywatnym.

Aktor odszedł z dużą mokrą plamą w pobliżu krocza. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID
To nie jest jego pierwsze wykroczenie. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID

Fiasko na ławce Buseya nastąpiło kilka dni po tym, jak został oskarżony o dwa zarzuty przestępczego kontaktu seksualnego, jeden zarzut usiłowania przestępczego kontaktu seksualnego i jeden zarzut molestowania za rzekome obmacywanie dwóch kobiet na Monster-Mania Con w New Jersey.

Czytaj również:  Była Julia Haart próbuje zlikwidować imprezę Beto O'Rourke w ich byłym domu

Zaprzeczył jednak „fałszywym” zarzutom, twierdząc, że „nic się nie stało” z oskarżycielkami. Dodał również, że nie żałuje tego, jak zachował się na konwencie.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Kiedy aktor pojawił się w brytyjskiej wersji „Celebrity Big Brother” w 2014 roku, wdał się w spór z kilkoma współlokatorami za ściągnięcie spodni – podczas gdy chodził w komandosach – w ich obecności.

„Kiedy moje kolano wyskakuje z boku, siadam i ponownie naciągam kolano” – wyjaśnił wówczas. „Nie byłeś u lekarza. Nie miałeś uszkodzonego kolana.”

W sierpniu 2022 roku Busey został przyłapany na siedzeniu na ławce naprzeciwko swojego domu ze spodniami za kolana. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID
„Być może w jego wieku zdał sobie sprawę, że nie może dostać się do łazienki na czas” – powiedzieli wówczas jego przedstawiciele. @MALIBUUSTARS YOUTUBE / BACKGRID

Nie wiadomo, czy działania Buseya wynikają z problemów ze zdrowiem psychicznym po prawie śmiertelnym wypadku motocyklowym 35 lat temu.

Według profilu Hollywood Reporter z 2019 roku, gwiazda „Buddy Holly Story” doznała poważnego uszkodzenia płata czołowego mózgu w wyniku wypadku, co uczyniło go „bardziej impulsywnym i podatnym na gniew i urojenia wielkości.”

Jego syn Jake Busey ubolewał w tamtym czasie: „Jego powypadkowa wersja podkręciła jego osobowość do 11. Czuję się, jakbym stracił tatę 4 grudnia 1988 roku.”

Latest Posts

Nie przegap