czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

George R.R. Martin mówi, że „anty-fani” zrujnowali dyskusje wokół filmów i seriali w mediach społecznościowych

George R.R. Martin obwinia „antyfanów” w mediach społecznościowych za zakończenie „racjonalnego dyskursu” wokół filmów i programów telewizyjnych.

Autor Gry o Tron niedawno otworzył się w poście na swoim blogu o tym, jakim „koszmarem” był dla niego ostatni rok, zarówno „zawodowo, jak i osobiście” Przyznał również, że „jak dotąd rok 2024 zapowiada się jeszcze gorzej”

Podczas gdy Martin powiedział, że stara się „znaleźć ukojenie tam, gdzie mogę. W czekoladowych tronach, jeśli nie gdzie indziej, w książkach, filmach i programach telewizyjnych”, dodał, że nawet „toksyczność rośnie” w tych obszarach dzięki erze mediów społecznościowych.

„Kiedyś fajnie było rozmawiać o naszych ulubionych książkach i filmach i prowadzić ożywione debaty z fanami, którzy widzieli rzeczy inaczej… ale w jakiś sposób w dobie mediów społecznościowych nie wystarczy już powiedzieć 'Nie podobała mi się książka X lub film Y, a oto dlaczego'” – wyjaśnił. „Teraz mediami społecznościowymi rządzą anty-fani, którzy wolą rozmawiać o rzeczach, których nienawidzą, niż o rzeczach, które kochają, i rozkoszują się tańcem na grobach każdego, kogo film okazał się klapą”

Martin napisał serię książek Pieśń Lodu i Ognia , na podstawie której powstał nagrodzony Emmy serial HBO Gra o Tron . Autor jest również współtwórcą i producentem wykonawczym Game of Thrones prequel, House of the Dragon.

W grudniu napisał on na swoim blogu, że zdjęcia do drugiego sezonu serialu dobiegły końca, a jego premiera zaplanowana jest na lato tego roku. Chociaż HBO nie przedłużyło jeszcze House of the Dragon na kolejny sezon, Martin podzielił się również pod koniec ubiegłego roku, że „spędził dwa dni zamknięty w pokoju z [showrunnerem] Ryanem Condalem i jego zespołem scenarzystów”, aby porozmawiać „o trzecim i czwartym sezonie House of the Dragon.”

Czytaj również:  Robert Downey Jr. o kręceniu filmu "Sr.", uzależnieniu i poszukiwaniu spokoju z ostatnimi chwilami życia ojca: "To nie jest Disney+ Thing"

Latest Posts

Nie przegap