16 października 2022 r. | 11:42

Najstarsza córka Teresy Giudice, Gia, nie odcięła się od swojego wujka Joe Gorgi ani ciotki Melissy Gorgi, pomimo trwającej waśni pary z jej mamą.

21-latka powiedziała Page Six wyłącznie na BravoCon 2022, że podczas gdy kiedyś była bliżej z Joe, który jest jej ojcem chrzestnym, i Melissą, nadal są na rozmowach – poniekąd.

„Tak naprawdę nie rozmawiamy teraz tak dużo, ale to jest OK. Jestem pewna, że jakoś pójdziemy do przodu,” podzieliła się w piątek.

„Wysłałem SMS-a do mojego wujka na [jego] urodziny tylko z szacunku – i na święta. Odpisał tylko na 'Dziękuję’.”

Gia dodała, że nie chce, aby rodzinny dramat, który rozpoczął się krótko przed ślubem Teresy z Luisem „Louie” Ruelasem w sierpniu, stanął pomiędzy nią a trójką dzieci Gorgów.

Gia Giudice on a red carpet.
Gia Giudice podzieliła się tym, że wciąż rozmawia ze swoim wujkiem Joe Gorgą pomimo jego waśni z jej mamą, Teresą Giudice.
Getty Images

„Szczerze mówiąc, największą rzeczą, jakiej chcę, jest to, aby cokolwiek dzieje się między nimi, nie miało wpływu na moich kuzynów i mnie,” powiedziała nam. „[Co się dzieje] między moją mamą i wujkiem, to jest między nimi. Moi kuzyni i ja mamy się dobrze. Nadal rozmawiamy tu i tam. Jest nam dobrze.”

Teresa i jej były mąż, Joe Giudice, mają cztery córki: Gia, Gabriella, 18, Milania, 16, i Audriana, 13. Melissa i Joe, w międzyczasie, dzielą córkę Antonię, 17, i synów Gino, 15, i Joey, 12.

Gia, która oszałamiała w błyszczącej mini sukience z biżuterią MONTSERRAT New York, powiedziała również, że jest „zdecydowanie” dużą częścią nadchodzącego 13 sezonu „The Real Housewives of New Jersey”, który zakończył się kręceniem filmu na początku tego roku w środku upadku Giudice-Gorgas.

„Ja jakby pozostałam za kulisami z tym, co działo się między moją mamą a moim wujkiem,” powiedziała Page Six. „Chodzi po prostu o [zobaczenie] naszej strony na bardziej osobistym poziomie i myślę, że to jest naprawdę to, co fani zobaczą”.

Czytaj również:  Travis Barker ujawnia nowy tatuaż na głowie: "Jak on w ogóle ma jeszcze miejsce?

Rozmawialiśmy również z Joe, 48, w piątek na BravoCon, gdzie potwierdził, że nie ma „żadnych animozji” między nim a jego siostrzenicami.

„Piszemy SMS-y. I słuchaj, moje siostrzenice są moimi siostrzenicami. Kocham je i nie ma w nich żadnej wrogości. Jeśli zdecydują się wpuścić mnie do swojego życia, jestem tam. Obserwowałam je wszystkie od niemowląt i kocham je. Nie ma żadnych trudnych uczuć”, wyjaśnił.

Co do konfliktu z Teresą, który rozpoczął się przez plotki, że Melissa zdradzała męża z aktorem Nickiem Barrottą, Joe powiedział, że to „rujnuje jego życie.”

„W tym momencie po prostu nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć. Jestem zmęczony,” powiedział nam.

„Jestem zmęczony mówieniem o tym przez 13 lat. Mam 48 lat i jestem szczęśliwy, że obudziłem się dziś rano i szczęśliwy, że mam zdrowe dzieci, piękną żonę, piękne życie i chcę być po prostu szczęśliwy, człowieku.”

Joe dalej poruszył swój wieloletni beef z Teresą, 50, na scenie podczas konwencji w Nowym Jorku w sobotę, gdy jeden z fanów zapytał o to, że jego siostra nie wspierała go i Melissy, 43, dołączając do „RHONJ” w 2011 roku.

„To jest to, co mnie wkurza”, krzyczał w środku panelu prowadzonego przez Evana Reala z Page Six.

„F-k to. Jesteśmy rodziną.”

Filed underbravo, BravoCon, waśnie rodzinne, gia giudice, joe gorga, melissa gorga, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z nowego jerseyu, gwiazdy rzeczywistości, teresa giudice, 10/16/22