piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Gisele Bündchen znów czuje się zraniona po tym, jak Tom Brady „po raz kolejny” przedłożył futbol nad rodzinę podczas roastu Netflixa

Gisele Bündchen mówi, że ponownie została zraniona, ponieważ Tom Brady „po raz kolejny przedłożył futbol nad swoją rodzinę” – tym razem podczas komediowego roastu.

Jak informowaliśmy w tamtym czasie, Bündchen i Brady walczyli podczas swojego małżeństwa, ponieważ uważała, że były rozgrywający NFL nie przedłożył ich życia domowego nad swoją karierę w siatkówce – rozdźwięk, który ostatecznie doprowadził do ich rozwodu w październiku 2022 roku.

Powiedziano nam, że rana została ponownie otwarta, gdy pieczeń Brady’ego, prowadzona przez Kevina Harta, była transmitowana na żywo w serwisie Netflix w niedzielny wieczór.

Gisele Bündchen mówi, że została ponownie zraniona, ponieważ Tom Brady „po raz kolejny przedłożył futbol nad swoją rodzinę” – tym razem podczas swojego komediowego roastu. GC Images
Bündchen i Brady walczyli podczas swojego małżeństwa, ponieważ uważała, że były rozgrywający NFL nie przedłożył ich życia domowego nad karierę w siatkówce – rozdźwięk, który ostatecznie doprowadził do ich rozwodu w październiku 2022 roku. Getty Images for Netflix

Brady przetrwał – a nawet parsknął śmiechem – grad żartów na temat jego rozstania z Bündchen.

Ale kiedy „Roastmaster General” Jeff Ross wypowiedział się na temat skandalu z salonem masażu, który uwikłał właściciela New England Patriots Roberta Krafta, Brady stanął w jego obronie.

„Pierwszego dnia obozu treningowego ten chudy żółtodziób wszedł do biura właściciela Roberta Krafta i powiedział:” Jestem najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęła twoja organizacja „” Powiedział Ross podczas roastu.

„”Chcesz masaż?”

Powiedziano nam, że rana została ponownie otwarta, gdy pieczeń Brady’ego, prowadzona przez Kevina Harta, była transmitowana na żywo w serwisie Netflix w niedzielny wieczór. @broadimage / SplashNews.com
Ale kiedy „Roastmaster General” Jeff Ross wspomniał o skandalu z salonem masażu, który uwikłał właściciela New England Patriots Roberta Krafta, Brady stanął w jego obronie. Getty Images for Netflix

Po raz pierwszy i jedyny w tym wydarzeniu, Brady podszedł do Rossa – legendy w dziedzinie pieczenia – i powiedział mu: „Nie mów tak więcej.”

(Kraft był jedną z 25 osób oskarżonych o nakłanianie do prostytucji w spa na Florydzie w 2019 roku, ale zarzuty przeciwko niemu zostały wycofane.)

W międzyczasie przez całą noc padały ciosy na temat końca małżeństwa Brady’ego i trwającego związku Bündchen z jej trenerem jujitsu.

Powiedziano nam, że obrona Krafta przez Brady’ego, podczas gdy on stał z boku i pozwalał, by komiks po komiksie rozdzierał jego małżeństwo, była dla jego byłej żony dowodem na to, że nadal bardziej zależy mu na świecie futbolu niż na życiu osobistym.

Czytaj również:  Margaret Josephs świętuje kamień milowy w karierze wśród chaosu w obsadzie "RHONJ

Źródło bliskie produkcji Netflixa powiedziało Page Six, że wszystkie gagi były w dobrej zabawie, że komicy uzgodnili między sobą, że dzieci pary są poza limitem i że Brady nie znał żadnego z żartów z wyprzedzeniem.

Latest Posts

Nie przegap