piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Glen Powell prawie zbankrutował przed filmem „Top Gun: Maverick”: „Wyczerpywałem konto bankowe

Glen Powell prawie zbankrutował w oczekiwaniu na premierę filmu „Top Gun: Maverick.”

„Nigdy nie zarobiłem żadnej znaczącej sumy pieniędzy na filmie, w tym na „Top Gun”, i uszczupliłem konto bankowe do punktu, w którym mój księgowy powiedział: „Ta pandemia nie może trwać dłużej””, szczerze wspomniał Hollywood Reporter w profilu opublikowanym w środę.

Dla kontekstu, „Top Gun: Maverick” miał ukazać się w 2019 roku, ale został opóźniony z powodu pandemii COVID-19.

Film miał jednak wiele szans na pojawienie się w serwisie streamingowym, ale Tom Cruise podobno odmówił i chciał wydać go w kinach – nawet jeśli oznaczałoby to, że młodsi aktorzy zbankrutowali.

Glen Powell powiedział, że prawie opróżnił swoje konto bankowe przed premierą „Top Gun: Maverick” został wydany. AP
„Nigdy nie zarobiłem żadnych znaczących pieniędzy na filmie, w tym na „Top Gun””, powiedział w środę Hollywood Reporter. Paramount Pictures
Dodał: „Wyczerpałem konto bankowe do punktu, w którym mój księgowy powiedział: 'Ta pandemia nie może trwać dłużej'” Scott Garfield

Ostatecznie trafił do kin w maju 2022 roku.

„Tom był już Tomem; czekałem, aż moje życie się zmieni” – powiedział Powell, odnosząc się do decyzji o czekaniu dwa lata na premierę filmu.

Ostatecznie film zarobił 1,5 miliarda dolarów na całym świecie, co czyni go drugim najbardziej dochodowym filmem 2022 roku.

Pomimo kłopotów finansowych, w jakie wpędziło go opóźnienie filmu, „Maverick” jest również uważany za przełomową rolę Powella.

„Top Gun: Maverick” zadebiutował w maju 2022 roku po kilku opóźnieniach spowodowanych pandemią. Zdjęcia Art Streiber Stylizacja: Jenny Ricker/TMG-LA.com Pielęgnacja Powella i Ellisa: Barbara Guillaume/Forward Artists przy użyciu luksusowego olejku do twarzy CIRCA1970. Włosy dla Ellis: Eric Gonzalez Grooming
„Maverick” jest uważany za przełomową rolę Powella.

35-letni aktor stał się gwiazdą Hollywood w grudniu 2023 roku wraz z premierą romcomu „Anyone But You”, w którym zagrał z Sydney Sweeney.

Sukces filmu może mieć jednak również coś wspólnego z chemią między dwoma aktorami, która doprowadziła wielu do przekonania, że potajemnie się spotykają.

W zeszłym miesiącu Powell przyznał, że skłaniał się ku plotkom o romansie jego i Sweeneya – który jest zaręczony z Jonathanem Davinoofem – aby pomóc w promocji filmu.

„Dwie rzeczy, które musisz sprzedać w rom-comie to zabawa i chemia”, powiedział w wywiadzie dla New York Times.

Czytaj również:  gwiazda "BDSY" Daisy Kelliher mówi pijanemu Gary'emu Kingowi, aby "przestał ze mną flirtować
Powell zagrał w filmie „Maverick” u boku Toma Cruise’a. Getty Images
Następnie zagrał w kasowym hicie „Anyone But You” WireImage

„Sydney i ja świetnie się razem bawimy i mamy mnóstwo chemii bez wysiłku. To ludzie chcą tego, co jest na ekranie poza ekranem, a czasami trzeba się trochę pochylić – i to zadziałało cudownie. Sydney jest bardzo inteligentna.”

Plotki o tym, że oboje są parą, pojawiły się po raz pierwszy w marcu 2023 roku, kiedy widziano ich przytulających się na planie i spędzających czas z rodziną.

Plotki okazały się tylko plotkami, ale pomogły „Anyone But You” wystartować w kasie, zgarniając ponad 219 milionów dolarów na całym świecie, według Deadline.

Latest Posts

Nie przegap