3 czerwca 2022 r. | godz. 16:39

Nowojorski hotspot GoldBar w centrum miasta otwiera drugą lokalizację w Chicago.

Klub, który w maju obchodził 15-lecie istnienia na Manhattanie i gościł takie sławy jak Lenny Kravitz, John Mayer, Jennifer Aniston, Cardi B i Justin Bieber, otworzy się jesienią tego roku w modnej dzielnicy Fulton Market w Wietrznym Mieście.

„Wszyscy mówią o Miami lub Las Vegas jako miejscach ekspansji”, mówi Jonny Lennon, właściciel Goldbaru, ale Chicago zawsze było naszym pierwszym wyborem ze względu na bogatą historię.”

Tymczasem lokal przy Broome Street obchodził niedawno 15-lecie istnienia, na którym wystąpili Cam’ron i Brian Newman, jazzman Lady Gagi.

Miejsce to słynie z wystroju w złote czaszki i sufitów o wysokości 12 stóp.

O klientach salonu Lennon mówi: „Bez nich nie przetrwalibyśmy pandemii”.

Jego partner w biznesie, Luke Sosnowski, dodaje: „Życie nocne notorycznie cierpiało podczas pandemii, ale my mieliśmy szczęście nie tylko przetrwać, ale i rozkwitnąć. Ten weekend jest tego wyrazem.”

Inside Goldbar showing its curved ceiling and gold walls.
Wygląd salonu jest inspirowany paryskimi katakumbami.
Paul Bruinooge/Patrick McMullan

W tym miejscu nie brakowało celebrytów. W 2014 roku Beyoncé, Kelly Rowland i Michelle Williams ponownie połączyły siły Destiny’s Child, rozpoczynając imprezę taneczną, którą szpieg opisał jako wyglądającą jak „scena z filmu 'Boogie Nights.'”

Ostatnio raper Migos Offset został zauważony, jak świętował narodziny swojego drugiego dziecka z Cardi B – oraz nowy album – wraz z przyjaciółmi Travisem Scottem i Kendrickiem Lamarem.

Na imprezie z okazji 10-lecia Goldbaru nie zabrakło Dom Pérignon, a wśród gości była gwiazda „Real Housewives of New York City” Kelly Bensimon i raper Nas.