piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Grimes przeprasza za problemy techniczne podczas występu na Coachelli: „Wyciągnęliśmy dobre wnioski”

Grimes pojawiła się w mediach społecznościowych w niedzielę, aby przeprosić za problemy techniczne podczas jej występu na Coachelli w ten weekend.

Wokalistka i autorka tekstów przez cały sobotni występ zmagała się z awariami sprzętu, a problemy z programowaniem jej utworów na pulpicie mikserskim sprawiły, że krzyczała do mikrofonu przez całą drugą połowę swojego występu.

„cdjs pokazywał mi bpms jak 370, więc nie mogłam nawet miksować ręcznie ze słuchu, a przednie monitory były wyłączone, więc był to dosłownie dźwiękowy chaos na moim końcu, próbując odgadnąć, jak brzmią rzeczy dla was”, wyjaśniła na X (dawniej Twitter).

W swoim oświadczeniu wyjaśniła również, że zleciła niektóre aspekty występu „aby zaoszczędzić czas”

„Chciałam wrócić bardzo silna i zazwyczaj zawsze sama zajmuję się każdym aspektem mojego występu – aby zaoszczędzić czas, był to jeden z pierwszych przypadków, kiedy zleciłam komuś innemu podstawowe rzeczy, takie jak rekordbox bpm’s i pozwolenie komuś innemu na zorganizowanie ścieżek na karcie SD itp.” – napisała. „Wcześniej miałam złe przeczucia, że nie przepuściłam wszystkiego przez cdjs i chociaż to zaznaczyłam, nie nalegałam.”

Chciałbym przeprosić za problemy techniczne związane z dzisiejszym programem. Chciałem wrócić bardzo silny i zwykle zawsze sam zajmuję się każdym aspektem mojego programu – aby zaoszczędzić czas, był to jeden z pierwszych przypadków, w których zleciłem na zewnątrz podstawowe rzeczy, takie jak rekordbox bpm i pozwalając…

– 𝖦𝗋𝗂𝗆𝖾𝗌 ⏳ (@Grimezsz) Kwiecień 14, 2024

Kontynuowała swoją wiadomość, mówiąc, że „osobiście uporządkuje wszystkie pliki w przyszłym tygodniu” i „nie pozwoli, aby coś takiego się powtórzyło”

„Spędziłam miesiące nad tym programem, tworząc muzykę i wizualizacje”, kontynuowała i powiedziała, że „nie jest w najlepszym nastroju” po usterkach. „Następny tydzień będzie bezbłędny, wszystko przejdzie przez moje ręce. Wyciągnęliśmy dobre wnioski. Błogosławię was wszystkich”

Czytaj również:  "Tiny Beautiful Things", "Mayans M.C.", "Accused" dodane do ramówki ATX TV Festival

Coachella rozpoczęła swój pierwszy z dwóch weekendów w sobotę na terenie Empire Polo Club w Indio w Kalifornii. Oprócz headlinerów, wśród których znaleźli się Lana Del Rey, Tyler, the Creator, Doja Cat i No Doubt, na scenie pojawią się tacy artyści jak Peso Pluma, Blur, Ice Spice, J Balvin, Jhené Aiko, Lil Uzi Vert, Sabrina Carpenter, Tyla, Skepta, Suki Waterhouse, Sublime, Jon Batiste, Carin León, John Summit, Bebe Rexha, Reneé Rapp, Victoria Monét i inni.

Wcześniej w tym miesiącu The Hollywood Reporter poinformował, że YouTube, który transmituje festiwal muzyczny już 12 rok, tym razem wprowadził strumienie „Multiview”, które pozwalają użytkownikom oglądać do czterech różnych scen w tym samym czasie.

Latest Posts

Nie przegap