sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda 'Batgirl’ Leslie Grace reaguje po tym jak film został wstrzymany, nazywa siebie „My Own Damn Hero”

Leslie Grace zabiera głos po ogłoszeniu, że film HBO Max’s Batgirl nie dostanie już wydania.

Aktorka wzięła na Instagram w środę, aby podzielić się swoimi przemyśleniami po tym, jak dzień wcześniej wybuchła wiadomość, że Warner Bros. Discovery odkłada na półkę film o wartości 90 milionów dolarów. Post w mediach społecznościowych od Grace, która gra Barbarę Gordon, aka tytułową bohaterkę, zawierał zdjęcia filmowe i materiał z planu projektu DC, który został wyreżyserowany przez Bad Boys for Life filmowców Adil El Arbi i Bilall Fallah

„Po piętach ostatnich wiadomości o naszym filmie 'Batgirl’, jestem dumna z miłości, ciężkiej pracy i zamiaru, jaki cała nasza niesamowita obsada i niestrudzona ekipa włożyła w ten film przez 7 miesięcy w Szkocji” – napisała Grace, która pojawiła się w filmie Warner Bros. z 2021 roku In the Heights. „Czuję się błogosławiona, że pracowałam wśród absolutnych znakomitości i wykułam w tym procesie relacje na całe życie! Do każdego fana Batgirl – DZIĘKUJĘ za miłość i wiarę, pozwalając mi przyjąć pelerynę i stać się, jak Babs powiedziała najlepiej, 'moim własnym cholernym bohaterem!’ Batgirl na całe życie!”

Wcześniej w ciągu dnia, reżyserzy filmu powiedzieli we wspólnej wiadomości na Instagramie, że są „zasmuceni i zszokowani”, aby wiedzieć, że widzowie nie dostaną się do filmu, który również zagrał Michael Keaton jako Batman; J.K. Simmons jako ojciec Barbary, komisarz Gordon; i Brendan Fraser jako złoczyńca Firefly.

„Nadal nie możemy w to uwierzyć” – czytamy w ich wiadomości. „Jako reżyserzy, krytycznym jest, aby nasza praca została pokazana publiczności i chociaż film był daleki od ukończenia, chcielibyśmy, aby fani na całym świecie mieli okazję sami zobaczyć i objąć ostateczny film. Może pewnego dnia to zrobią insha’Allah.”

Reżyserzy zwiastowali również Grace za granie swojej postaci „z tak wielką pasją, oddaniem i człowieczeństwem.”

Czytaj również:  Zdrowie psychiczne i wzmocnienie pozycji kobiet: Dwa filmy krótkometrażowe zakwalifikowane do Oscara przesuwają granice afrykańskiego kina

Ta decyzja o odłożeniu Batgirl na półkę następuje po zmianie właściciela korporacji dla studia. CEO David Zaslav szuka 3 miliardów dolarów oszczędności i zdecydował się na odpis podatkowy na film, ponieważ przedkłada wydania kinowe nad streamingowe, źródła wcześniej powiedziały The Hollywood Reporter.

Kierownictwo firmy miało również obawy, czy Batgirl dorówna poziomem widowiskowości innym filmom DC, według osób wtajemniczonych.

We wtorkowym oświadczeniu Warner Bros. pochwalił główny występ Grace i przypisał ruch do „strategicznej zmiany naszego kierownictwa” dotyczącej swoich właściwości DC i HBO Max. „Leslie Grace jest niesamowicie utalentowanym aktorem i ta decyzja nie jest odzwierciedleniem jej występu” – czytamy w komunikacie. Firma powiedziała również, że jest „niesamowicie wdzięczna” dla Batgirl’zespołu filmowego.

Latest Posts

Nie przegap